Eng
9

Захід “Мапування потреб людей з ментальною інвалідністю”

18.04.2024 відбувся захід “Мапування потреб людей з ментальною інвалідністю” у Полтавській спеціальній загальноосвітній школі №39 Полтавської міської ради Полтавської області!

Учасники воркшопу мали унікальну можливість:

Ознайомитися з методами мапування потреб та інтересів людей з ментальною інвалідністю, спрямованими на покращення їхнього життя.

Взаємодіяти та обмінюватися досвідом з учасниками з ментальною інвалідністю, що сприяло глибшому розумінню їхніх потреб та перспектив.

Аналізувати виклики та можливості для створення більш інклюзивного суспільства, де кожна особа має можливість реалізувати свій потенціал.

Розробляти конкретні стратегії та ініціативи для поліпшення умов життя та реалізації прав людей з ментальною інвалідністю.

Проєкт “Зрозумій нас” реалізовано в межах програми UPSHIFT, ініційованої ГО «НоваПолтава» за підтримки ЮНІСЕФ та Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW.

Цей захід став ще одним кроком до створення більш інклюзивного суспільства, де кожна людина має можливість жити повноцінним життям та реалізувати свої потенційні можливості!

64
БІЛЬШЕ НОВИН