Eng
28

Закінчення зимової мовної школи AIESEC в ПУЕТ

Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (ПУЕТ) як соціальний інститут виконує надзвичайно важливі функції: сприяє передачі цінностей сформованої в суспільстві культури; допомагає підтримувати наявний соціальний порядок; забезпечує наступність традицій, цінностей, етично-моральних принципів поколінь, адекватну реакцію студентів, науково-педагогічних працівників і співробітників на виклики сучасності й майбутнього.

Стратегія розвитку університету покликана відповідати не лише сучасним, а й майбутнім сподіванням здобувачів вищої освіти.

Ми прагнемо стати «Лідером освіти» не лише за результатами виставок, а, насамперед, студентів, які б виходили в самостійне життя з відчуттям лідерського потенціалу й переконаністю у своїй спроможності стати справжніми лідерами.

Ртже, разом із нашим партнером – Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «AIESEC в Україні» ми єдині в наших прагненнях досягти миру та розвитку лідерського потенціалу молоді.

Протягом останніх двох місяців, починаючи із 22 січня 2019 року, на базі ПУЕТ було реалізовано проект зимової мовної школи молодіжної організації «AIESEC в Україні» за участі мовних волонтерів із різних країн світу, до якого долучилися й наші студенти.

Ми вдячні AIESEC за створення та підтримку міжнародної платформи, де молоді люди стають впевненішими, отримують досвід на практиці та рухаються до своєї мети. Висловлюємо нашу готовність і надію на подальшу плідну співпрацю в цьому напрямі.

Вітаємо «AIESEC в Україні» з успішним завершенням проекту зимової мовної школи!

БІЛЬШЕ НОВИН