Eng

29

Заняття слухачів УТВ продовжуються

Люди поважного покоління, які є слухачами  Університету третього віку ПУЕТ,  мають стабільний розклад  та щосуботи  виходять на заняття в он-лайн.

Зараз безпечних місць   у будь якому куточку України не існує,  а  період  воєнного стану,    загострив потребу психологічної підтримки та комунікації.

Навчання в університеті третього віку  виконує не лише інформаційну та комунікаційну функцію, а ще й важливу соціальну місію – взаємодія та мережева підтримка.

07.05.22 слухачам були запропоновані цікаві теми в курсах: «Гастрономічні історії: історії наших тарілок» викладач, к.е.н., доцент ПУЕТ Юлія Володимирівна Басова. Вона  не тільки прочитала глибоко продуману та змістовну  пару з використанням, як аудіальної та візуальної форм подачі матеріалу, але й отримала масу привітань у свій День народження. Слухачі висловлювали  щирі побажання талановитому викладачу та просто хорошій людині усно і письмово. Радує, що люди поважного віку вміло використовували  знання та вміння   з дисциплін и «Інформаційно-комунікативні технології» та надсилали з інструментарію в чаті стікери: аплодисменти, серця та смайли. 

 Другою парою була лекція психолога, к.п.н., доцента П НПУ ім. В.Г. Короленка  Наталії Олексіївни Гончарової «Психологічне здоров’я,  як основа благополуччя людини поважного віку». Слухачі отримали корисні знання та практичні вміння  психологічної підтримки  в складних ситуаціях.

 Навчання впродовж життя – не просто тренд, а  потреба дня. Підтримуємо один одного.

В цьому людяність та гуманізм українців.  Все буде Україна! 

21
БІЛЬШЕ НОВИН