Eng

23

Заняття в університеті третього віку 02.11.2019

На дворі золота осінь, останні теплі дні року, в які переважна більшість полтавців, що мають присадибні ділянки або дачі, прагнуть присвятити свій час догляду за ними, підготувати до зими. У кого немає такого клопоту – виїхати на природу або здійснити іншу захопливу мандрівку.

Але це не про наших шановних слухачів Університету третього віку! За їхніми словами, вони впорядковують свої особисті справи протягом тижня, а по суботах поспішають на заняття. Так було і минулої суботи, другого листопада. Понад 300 слухачів вивчали запропоновані університетом навчальні курси: «Інформаційно-комунікативні технології», «Англійська мова», «Хочу жити в якісному світі», «Психологія 55+»,  «Краєзнавчі студії Полтавщини», «Здоровий спосіб життя», «Особистісний розвиток». 

А гарна осіння погода посприяла тому, що декілька академічних груп разом зі своїми кураторами після основних занять відвідали різні цікаві місця та заходи, які відбувалися в Полтаві. Так, група ІКТ-7, що вивчає комп’ютерні технології (куратор Олена Кузьміна) відвідала ОДТРК «Лтава», де відомий полтавський журналіст Олександр Бобошко провів для них екскурсію, поділився цікавим досвідом та історією компанії. Група А-6 (вивчає англійську мову, куратор Світлана Остряніна) завітала на Всеукраїнську художню виставку «Енеїда» в Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка з нагоди 250-річчя від дня народження І. П. Котляревського. А група П-3 (вивчає курс «Психологія 55+», куратор Ольга Володько) була на екскурсії в Музеї важкої бомбардувальної авіації з відвідуванням відкритої стоянки літаків, у числі яких і єдиний у світі унікальний експонат – стратегічний бомбардувальник-ракетоносець ТУ-160 «Білий лебідь».

Підсумовуючи, висловлю спільну думку всіх учасників проекту «Університет третього віку». Він дарує не тільки сучасні знання, які так необхідні людям поважного віку, але й радість спілкування, наповнює буденне життя кожного новими враженнями.

68
БІЛЬШЕ НОВИН