Eng
35

Заняття в Університеті третього віку

27.04.24 Заняття в Університеті третього віку в Полтавському університеті економіки і торгівлі #ПУЕТ.

Навчання впродовж життя – не лише про вивчення комп’ютерних технологій в поважному віці для полегшення користування в щоденному житті девайсами, це, водночас, про ментальне здоров’я. Мова не лише про дисципліни “Психологія зрілої активної людини 60+”, – викладач к.п.н., професійний психолог Наталія Гончарова, доцент Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, чи “Особистий розвиток” – викладач к.е.н., сертифікований психолог, доцент Полтавського університету економіки і торгівлі #ПУЕТ, всі заняття в УТВ – про підтримку ментального здоров’я людей поважного віку в нашому крихкому світі. 100%

У вільний час слухачі УТВ плетуть маскувальні сітки, “кікімори”, підтримуючи хлопців на передовій, роблять донати. Наша стійкість – про Перемогу України!

Після занять член спілки літераторів Полтавщини Людмила Таран-Пономаренко познайомила присутніїх зі світом своїх віршів. Відкрила для слухачів чудових дітей: юного піаніста Андрія Романова, поета-початківця Андрія Лісняка і неперевершену зірочку сцени Єву Депто. Наші діти – неймовірні! Дай Боже нам Перемоги і мирного неба.

Вдячність ЗСУ! Слава Україні!

60
БІЛЬШЕ НОВИН