Eng

26

Започатковано новий туристичний напрямок «Історія Полтавщини очима вченої Віри Жук»

6 червня 2021 року слухачі «Краєзнавчих студій Полтавщини» Університету третього віку ПУЕТ започаткували новий туристичний напрямок «Історія Полтавщини очима вченої Віри Жук». Цього дня екскурсанти відвідали Різдва Богородиці Козельщинський жіночий монастир та ознайомилися з тематичною екскурсією «Перлина Козельщини в дослідженнях Віри Жук».

Ініціаторка екскурсії, слухачка «Краєзнавчих студій Полтавщини» Наталія Ковінська професійно організувала роботу, залучила небайдужих слухачів, зацікавила можливістю побачити святиню. Викладач курсу «Краєзнавчі студії Полтавщини», екскурсовод, д.і.н., проф. Ірина Петренко розповіла про постать Віри Жук, її наукові праці та внесок у дослідження постаті Марії Капніст і Різдва Богородиці Козельщинського жіночого монастиря.

Щиро дякуємо за екскурсію на території монастиря краєзнавцю Івану Кравченку за прекрасну розповідь і можливість почути невідомі факти з історії святині. Екскурсанти відвідали церковну службу, піднялися на монастирську дзвіницю та доторкнулися до ікони Козельщинської Багоматері. Тож, традицію започатковану. Будемо й надалі пропонувати нові та цікаві туристичні маршрути !!! Долучайтеся !!!

БІЛЬШЕ НОВИН