Eng
46

Запрошуємо долучитися до вебінару “Культура взаємодії: як організувати курс з написання дослідницьких робіт

Запрошуємо долучитися до вебінару “Культура взаємодії: як організувати курс з написання дослідницьких робіт”, який організовують Американські Ради в межах проєкту “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти”. Вебінар відбудеться 26 травня о 16:00. 

  Вебінар буде присвячений розробці та організації курсів з написання дослідницьких робіт (курсових та дипломних), як теоритчичним, так і практичним аспектам. Розглянемо, які переваги від запровадження таких курсів отримують студенти, наукові керівники, кафедри, а також як такі курси впливають на якість освіти в цілому. Дізнаємося, як культура взаємодії між викладачем, студентами та науковими керівниками в межах подібного курсу формує культуру академічної доброчесності.  

Лекторка: Тетяна Григор’єва – кандидатка історичних наук, доцентка кафедри історії Національного університету “Києво-Могилянська академія”  

Участь безкоштовна, за попередньою реєстрацією. Деталі події тут:  

https://academiq.org.ua/vebinari-akademichna-dobrochesnist/vebinar-kultura-vzayemodiyi-yak-organizuvaty-kurs-z-napysannya-doslidnytskyh-robit-26-travnya-2021-roku/

1740
БІЛЬШЕ НОВИН