Eng

20

ЗАПРОШУЄМО НА БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ ІЗ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ НА ВІРТУАЛІЗОВАНОМУ РИНКУ ПРАЦІ

Полтавська міська громада отримала можливість пройти навчання за унікальною програмою, що реалізується за сприяння Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив (The Canada Fund for Local Initiatives) та Посольства Канади в Україні.

Проект навчальної програми «Підвищення рівня віртуалізованої зайнятості та стимулювання фрілансу серед незахищених верств населення м. Полтави» / «Rise of virtualized employment and freelancing encouragement among vulnerable populations іn Poltava» ініційований представниками полтавської міської громади, а саме:

Тетяною Юрченко, заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів (економічні та соціальні питання);

Вітою Клименко, начальником управління економічних питань Виконавчого комітету Полтавської міської ради;

Світланою Туль, старшим викладачем кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»;

Ольгою Шкурупій, завідувачем кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».

Навчальна програма має на меті сформувати в незахищених верств населення та студентів м. Полтави практичні навички віртуального працевлаштування на сучасному глобалізованому ринку праці.

Навчальна програма розрахована на такі категорії населення:

– незахищені верстви населення м. Полтава (безробітні особи, безробітні особи з інвалідністю, безробітні матері, безробітні внутрішньо переміщені особи, учасники бойових дій);

– студенти 3-4 курсів бакалаврату та 5-6 курсів магістратури закладів вищої освіти м. Полтава.

Навчання буде здійснюватися протягом місяця у три сесії:

01 листопада 2019 р. – 29 листопада 2019 р. – перша група слухачів;

02 січня 2020 р. – 31 січня 2020 р. – друга група слухачів;

03 лютого 2020 р. – 27 лютого 2020 р. – третя група слухачів.

9–10 листопада 2019 р. відбулися перші заняття за навчальною програмою. Тренінги проходять на базі Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі». Із вітальним словом на відкриття навчальної програми завітали Тетяна Юрченко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів (економічні та соціальні питання) та Віта Клименко, начальник управління економічних питань Виконавчого комітету Полтавської міської ради. Олекса Коба, засновник студії «IT BRO ACADEMY», провів два тренінги. У рамках теми «Створення власного бізнесу шляхом використання сучасних web-технологій» він ознайомив слухачів двох груп із категоріальним апаратом, що використовується під час розроблення веб-сайтів, а також запропонував програму самонавчання – дорожню мапу для розвитку у web-розробці. Світлана Туль, автор проекту, старший викладач кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», розповіла про розвиток нових форм зайнятості на віртуалізованому ринку праці. На тренінгу слухачі двох груп ознайомилися з найбільш поширеними вакансіями на віртуалізованому ринку праці, а також особливостями роботи на умовах фрілансу, аутсорсингу та краудсорсингу.

Лекторами навчальної програми будуть також фахівці з маркетингу в соціальних мережах, професіонали в секторі дизайну, спеціалісти із фрілансу та IT-фахівці.

Учасники програми отримають практичні знання щодо підготовки та написання резюме. Вони дізнаються, як використовувати соціальні медіа та online-платформи для побудови майбутньої кар’єри, а також отримають практичні навички у сфері фрілансу та у створенні власного бізнесу, використовуючи нові форми зайнятості у віртуальному просторі. Після завершення навчальної програми всі учасники отримають сертифікати.

Розпочалась реєстрація на другий етап навчальної програми, навчання за якою відбуватиметься з 02 січня 2020 р. по 31 січня 2020 р. Для участі в навчальній програмі необхідно заповнити та надіслати електронну заявку (за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSffZWbnGZH2ZMQ2aMOFrV5xd079UL4KNA-2bxScB_ElPW_weQ/viewform ) до 15 грудня 2019 року (включно). Відбір учасників буде відбуватись на конкурсній основі. Поспішайте, кількість місць обмежена!

Навчаємося разом із нами!

БІЛЬШЕ НОВИН