Eng

21

Запрошуємо студентів до участі у щорічних змаганнях з права інтелектуальної власності!

Міжнародний науково-освітній центр ПУЕТ запрошує студентів спеціальності «Право» до участі в щорічних змаганнях з права інтелектуальної власності «Intellectual Property Moot Court 6.0» за підтримки Програми розвитку комерційного права Міністерства торгівлі США (CLDP).

Intellectual Property Moot Court 6.0 розпочнуться взимку 2021 року, а усні раунди — навесні 2022 року.

Перша інформаційна сесія та навчання «Intellectual Property Fundamentals» відбудеться вже 20-21 вересня 2021 року в Києві. Мова – англійська, буде доступний англійсько-український/українсько-англійський переклад.

Студенти матимуть можливість відвідати підготовчі тренінги від українських та американських IP експертів —  патентних повірених, представників університетів України та Патентного відомства США (USPTO).

У бажаючих є можливість участі онлайн та офлайн. CLDP покриває витрати на проїзд та проживання обмеженої кількості учасників, які не проживають в Києві та братимуть участь в режимі офлайн. Учасники, які не матимуть змоги приїхати до Києва, є можливість участі в режимі онлайн, але за умови обов’язкової попередньої реєстрації.

Кількість місць обмежена, тож поспішіть зареєструватися на офлайн сесію до 15 вересня 2021 року включно, на онлайн – до18 вересня включно!

Реєстраційна  анкета!

Найкращі студенти-учасники Intellectual Property Moot Court 6.0 будуть відібрані для навчальної поїздки в США в 2022 році за підтримки CLDP! Під час поїздки студенти зустрінуться з американськими законодавцями, юристами та представниками провідних технологічних та інноваційних компаній.

Співорганізатори Moot on Intellectual Property 6.0:

-Кафедра інтелектуальної власності та інформаційного права Інститут права Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

– Патентно-юридична компанія IPStyle;

-Інститут права Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

-Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності Національної академії правових наук України;

-Ліга студентів Асоціації правників України;

-Програма розвитку комерційного права Міністерства торгівлі США (CLDP).

73
БІЛЬШЕ НОВИН