Eng

42

Засідання експертного комітету ІІ етапу конкурсу інвестиційних проєктів «Горизонти Полтавщини»

У рамках обласної цільової програми сприяння залученню інвестицій, розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу Полтавської області на 2017-2020 рр. Полтавською обласною державною адміністрацією проводиться конкурс інвестиційних проєктів «Горизонти Полтавщини».

Полтавський університет економіки і торгівлі є партнером конкурсу. Так, ректор університету Олексій Нестуля є членом експертного комітету Конкурсу.

Для участі у ІІ етапі Конкурсу було подано 14 бізнес-планів інвестиційних проектів із пріоритетних галузевих напрямів: агропромислова сфера, альтернативна енергетика та енергоефективні технології, ІТ-технології, молодіжний стартап, промислове виробництво; спорт, розваги, дозвілля; туризм, освіта і наука.

Нагадаємо, що попередньо усі учасники конкурсу пройшли курс тренінгів і консультацій з оформлення та презентації інвестиційних проєктів від співробіників ПУЕТ – доцента кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Ігора Юрка, доцентки кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Олени Михайленко, директорки Інституту проєктів та інновацій Інни Пахомової.

Проектні заявки були оцінені усіма членами експертного комітету Конкурсу. Так, 25 жовтня 2020 року відбулося засідання експертного комітету з метою підведення підсумків ІІ етапу Конкурсу. Участь у засіданні взяла директорка інституту проектів та інновацій Інна Пахомова.

На засіданні обговорили результати оцінки від кожної організації, економічну ефективність бізнес-проектів та інвестиційну привабливість проектів та за результатами зведених результатів оцінки членів експертного комітету було визначено переможців конкурсу.

Наступний етап – підведення підсумків та нагородження учасників та переможців Конкурсу.  В подальшому Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної державної адміністрації створить інвестиційний паспорт для кожного проекту та сприятиме залученню інвестицій для реалізації бізнес-ідей.