Eng

57

ЗАСІДАННЯ РЕКТОРАТУ

Відбулося чергове засідання ректорату університету, на якому була проаналізована організація дистанційного навчання студентів навчально-наукових інститутів. Директори інститутів відзначили високий рівень технічного забезпечення навчального процесу, відповідальність викладачів та студентів до проведення занять. Навіть якщо вони перериваються сигналами повітряної тривоги, після її закінчення заняття продовжуються. Найвища середньо-статистична явка студентів на заняттях відзначена на освітніх програмах кафедр правознавства, фінансів та банківської справи, технологій харчових виробництв і ресторанного господарства, бухгалтерського обліку і аудиту. Водночас, у зв’язку з переведенням на індивідуальний графік значного числа працюючих студентів освітніх програм кафедр менеджменту, туризму, готельно-ресторанної справи, комп’ютерних наук, загальний відсоток, присутніх на лекціях та семінарах за цими освітніми програмами менший. Це не означає, що вони – поза увагою викладачів, які працюють з ними індивідуально, під-час консультацій.

Директор Навчально-наукового інституту проектів та інновацій Інна Пахомова доповіла про хід проектної діяльності в університеті. Вона не зупинилася з початком війни. Навпаки, розширюється коло партнерів з реалізації програм інтернаціоналізації, академічних обмінів, підвищення кваліфікації, а також проведення вебінарів для студентів університету закордонними партнерами.

Як зазначила директор Міжнародного науково-освітнього центру Юлія Перегуда продовжується також співробітництво із закордонними партнерами з організації літніх міжнародних стажувань наших студентів.

70
БІЛЬШЕ НОВИН