Eng

30

Засідання Вченої ради університету

31 травня 2022 року відбулося засідання Вченої ради, на якому обговорювалися важливі питання діяльності університету.

Одне з ключових – забезпечення високої якості й результативності цьогорічної вступної кампанії. Відповідальний секретар приймальної комісії, кандидат технічних наук, доцент Олена Горячова ґрунтовно прокоментувала нову редакцію Правил прийому до Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» у 2022 році, акцентуючи на етапах вступної кампанії, змінах форм випробувань та особливостях організації й проведення конкурсного відбору. Підсумовуючи доповідь, ректор університету, доктор історичних наук, професор Олексій Нестуля закликав колектив до об’єднання зусиль для проведення набору та збереження контингенту здобувачів вищої освіти в умовах воєнного стану.

Вчена рада схвалила оновлене Положення про порядок проведення конкурсного відбору для заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» та укладання з ними трудових договорів (контрактів), яке представила начальник відділу кадрів Ольга Драгіна.

Заслухавши інформацію проректора з науково-педагогічної роботи, доктора економічних наук, доцента Олександра Манжури, Вчена рада рекомендувала кандидатури студентів на отримання іменних стипендій,  а також ухвалила рішення про надання аспірантові академічної відпустки.

74
БІЛЬШЕ НОВИН