Eng
59

Завершено курс “Основи кондитерської майстерності”

21.03.2024 завершили навчання за напрямком “Основи кондитерської майстерності” (3 група).

На врученні сертифікатів та привітальному слові була присутня виконавча директорка Громадської організації “Центр освіти дорослих Полтавщини” Нестуля Світлана Іванівна та гості Добрянська Інна Григорівна заступник начальника управління, начальник відділу у справах реінтеграції, соціального захисту ветеранів та внутрішньо переміщених осіб, Єфремова Вікторія Петрівна працівник управління.

Тренером була Олександра Горобець, сертифікований тренер, доцент кафедри технології харчових виробництв і ресторанного господарства Полтавського університету економіки та торгівлі та срібний призер Чемпіонату України з кулінарного мистецтва.

Цільовою аудиторією були ВПО віком 18-75 років.

Основною метою тренінгу було отримати практичні навички з кондитерської майстерності, навчитись оформлювати готові кондитерські вироби. Навчальний курс отримав розголосу у місцевого телебачення (ділимося посиланням:
https://suspilne.media/709476-u-poltavi-provodat-kursi-z…/

Завдання, які вирішували: ознайомилися з різними видами тіста та особливостями їх виготовлення; отримали практичний досвід із приготування кондитерських виробів з бісквітного, кексового, заварного, пісочного, дріжджового та повітряного тіста; оволоділи навичками із приготування цукрової маси, італійської та швейцарської маренги для виготовлення оздоблювальних напівфабрикатів для кондитерських виробів, вивчили основні правила приготування та декорування бенто-тортів.

В результаті наші учасники сформували уявлення про особливості приготування борошняних кондитерських виробів, отримали знання і практичні навички з приготування різних видів тіста та оздоблювальних напівфабрикатів, виготовлення та оздоблення бенто-тортів.

Тренінг організовано на базі Полтавського університету економіки і торгівлі #ПУЕТ, – ректор Олексій Нестуля, ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини”, – виконавчий директор Світлана Нестуля. В рамках реалізації проєкту Допомога в реабілітації і налагодженні повноцінного життя для ВПО в Україні за підтримки «Shanti Volunteer Association» за фінансування уряду Японії, – керівник проєкту Ольга Стефанюк, методист проєкту Ірина Павлик.

Проєкт реалізується вже другий рік для ВПО, що знайшли прихисток в Полтавській територіальній громаді. Моніторинг проєкту здійснюється моніторинговою групою, керівник Роман Заворотній.

Реалізація проєкту триває до 16 серпня 2024 року. В рамках проєкту пропонуються навчальні курси, для ВПО, які проживають у Полтавській області, щоб отримати знання, корисні для відновлення засобів до існування та залучити себе до соціальної взаємодії. Проєкт також забезпечує ВПО продуктовими наборами, наборами побутової хімії та жіночої гідності.

За інформацією можна звертатися:

Контактний номер телефону: +380995158429

ГО Центр освіти дорослих Полтавщини

Полтавський університет економіки та торгівлі (вул.Івана Банка 3, каб 316)

Реєстрація на навчальні курси у групі Telegram (https://t.me/+1BGn5rAAt29hYzMy).

БІЛЬШЕ НОВИН