Eng
79

Завершено тренінг “Медіаграмотність”

21.03.2024 завершили наступний наш тренінг “Медіаграмотність” тривалістю 32 години.

На врученні була присутня виконавча директорка Громадської організації “Центр освіти дорослих Полтавщини” Нестуля Світлана Іванівна разом з гостями: Добрянська Інна Григорівна заступник начальника управління, начальник відділу у справах реінтеграції, соціального захисту ветеранів та внутрішньо переміщених осіб та Єфремова Вікторія Петрівна працівник управління.

Тренером була Марина Іваннікова, сертифікований тренер, к.е.н., доцент кафедри маркетингу Полтавського університету економіки та торгівлі.

Метою даного тренінгу було підвищення рівня медіаграмотності у інтернет-користувачів шляхом вироблення навичок розрізнення фейкової інформації, протидії кіберзлочинності та оволодіння інструментами інфогігієни.

Завданнями, які ставилися на початку тренінгу було презентувати принципи медіаграмотності онлайн, надати інструменти розуміння різниці між фейковими та правдивими публікаціями, надати інструменти кібербезпеки онлайн, сформувати чек-лист роботи із онлайн медіа.

В результаті учасники підвищили свій рівень медіаграмотності, навчилися розрізняти фейки за ключовими параметрами та використовувати надані інструменти, попрактикували чек лист.

Продовжуємо підтримувати внутрішньо переміщених осіб, долучайтесь до нас та рекомендуйте знайомим.

Тренінг організовано на базі Полтавського університету економіки і торгівлі #ПУЕТ , – ректор Олексій Нестуля ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини”,- виконавчий директор Світлана Нестуля. В рамках реалізації проєкту Допомога в реабілітації і налагодженні повноцінного життя для ВПО в Україні за підтримки «Shanti Volunteer Association» за фінансування уряду Японії, – керівник проєкту Ольга Стефанюк, методист проєкту Ірина Павлик.

Проєкт реалізується вже другий рік для ВПО, що знайшли прихисток в Полтавській територіальній громаді. Моніторинг проєкту здійснюється моніторинговою групою, керівник Роман Заворотній.

Реалізація проєкту триває до 16 серпня 2024 року. В рамках проєкту пропонуються навчальні курси, для ВПО, які проживають у Полтавській області, щоб отримати знання, корисні для відновлення засобів до існування та залучити себе до соціальної взаємодії. Проєкт також забезпечує ВПО продуктовими наборами, наборами побутової хімії та жіночої гідності.

За інформацією можна звертатися:

Контактний номер телефону: +380995158429

ГО Центр освіти дорослих Полтавщини

Полтавський університет економіки та торгівлі (вул.Івана Банка 3, каб.316).

Реєстрація на навчальні курси у групі Telegram (https://t.me/+1BGn5rAAt29hYzMy).

БІЛЬШЕ НОВИН