Eng
22

Завершено тренінг “Побудова бренду в соціальних мережах та Інтернеті для залучення клієнтів”

Хотіли поділитися з Вами ще одним не менш цікавим тренінгом, який завершили у Вербну неділю 28.04.24 (тривалістю 32 години) та тренером якого була пані Марина, сертифікований тренер. Назву він мав “Побудова бренду в соціальних мережах та Інтернеті для залучення клієнтів”

Сьогодні усі ми живемо в епоху соціальних мереж, і давно вже стали їхніми заручниками. У наш час без них стало неможливо. Адже саме через них на даний час люди будують ставлення до себе, показують свою сутність. І це не є пов’язане з власними амбіціями чи завищеною самооцінкою, це все тому, що людина хоче виділитись серед оточення. Через то, соціальні мережі стали найшвидшим і найбюджетнішим способом розповісти про себе.

Тому основною метою нашого тренінгу було навчитись створювати свій власний бренд і розвивати свій імідж в інтернеті.

Основними завдання були:

  • Розібратися в понятті стратегічного маркетингу
  • Основних сенсах та сюжетних лініях, видах та типах контенту
  • Вивчити поняття фото-зйомки та її основні види: репортажна, іміджева, продуктова і т.ін.
  • Аудит профіля в соціальній мережі та ін.

В результаті наші учасники зможуть розвивати свій імідж в інтернеті на більш професійному рівні

Тренінг організовано на базі Полтавського університету економіки і торгівлі #ПУЕТ, – ректор Олексій Нестуля, ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини” , – виконавча директорка Світлана Нестуля.

В рамках реалізації проєкту Допомога в реабілітації і налагодженні повноцінного життя для ВПО в Україні за підтримки «Shanti Volunteer Association» за фінансування уряду Японії, – керівник проєкту Ольга Стефанюк, методист проєкту Ірина Павлик.

Проєкт реалізується вже другий рік для ВПО, що знайшли прихисток в Полтавській територіальній громаді. Моніторинг проєкту здійснюється моніторинговою групою, керівник Роман Заворотній.

Реалізація проекту триває до 16 серпня 2024 року. В рамках проєкту пропонуються навчальні курси, для ВПО, які проживають у Полтавській області, щоб отримати знання, корисні для відновлення засобів до існування та залучити себе до соціальної взаємодії. Проєкт також забезпечує ВПО продуктовими наборами, наборами побутової хімії та жіночої гідності.

За інформацією можна звертатися:

Контактний номер телефону: +380995158429

ГО Центр освіти дорослих Полтавщини

Полтавський університет економіки і торгівлі (вул.Івана Банка 3, каб.316)

Реєстрація на навчальні курси у групі Telegram (https://t.me/+1BGn5rAAt29hYzMy).

60
БІЛЬШЕ НОВИН