Eng
110

Завершилася довготривала Програма «Особистий розвиток та лідерство»  для   внутрішньо переміщених осіб дорослого населення Полтавськоі територіальної громади!

Рослина не може давати плоди, якщо не вкорінилася. Людина не може продукувати результат,  якщо не відновлено її ресурс. 

Про відновлення ресурсу та вкорінення, про мотивацію та самосотиіацію, про потреби та цінності, про взаємодію та людиноцентризм, про професіоналізм та служіння справі, про надуту харизму та цілісність особистості справжнього лідера, дізнавалися у довготривалій, багаторівневій Програмі, запропонованій ГО Центр освіти дорослих Полтавщини.

Усвідомлювали життєвий досвід, практикувалися у відновленні особистого ресурсу. Ставили цілі у нових умовах  реального середовища, в якому опинилися після широкомасштабного вторгнення росіі в Україну. Практикували перші кроки до себе в нових реаліях світу VUCA, BANI.

Неймовірні життєві історіі людей, з різних куточків України: Рубіжного, Сватово, Луганська, Харкова, які пережили втрату та повне вигорання в прямому і переносному значенні. 

«Продовжуємо жити! 

Після пережитого, не хочеться просто щоденно їсти чи просто робити якусь роботу. Надто багато ми пережили і надто високу ціну платимо. Хочеться, щоб життя мало СЕНС. Тепер я точно знаю, що можна винести будь яке «ЩО?», якщо знаєш – «НАВІЩО?»,- зі слів учасниці Програми Надії Власенко.

“І зацвіте сакура…“ – на алеї, в душі, серці та розумі. Відродимось! 

Ще квітнутимемо! Віримо!

Тренери Програми Світлана Нестуля  та Олексій Нестуля.

ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини” на базі Полтавського університет економіки і торгівлі #ПУЕТ

За підтримки DVV International Ukraine в проєкті Центр Освіти Дорослих м.Полтава продовжує системно підтримувати полтавців та ВПО у період воєнного стану.

БІЛЬШЕ НОВИН