Eng
39

Завершили “Особистісна та організаційна стійкість”

6.06.2024 року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі завершили (16-ти годинний тренінг) “Особистісна та організаційна стійкість”.

Даний тренінг проходив вперше за час проєкту. Тренером була Ксенія Пивоварскька, сертифікований тренер, кандидат філософських наук, науковий співробітник Навчально-наукового інституту лідерства Полтавського університету економіки і торгівлі.
Метою даного тренінгу було розібратися в поняттях стійкості, зберігаючи при цьому психічне здоров’я, особистісну цілісність, впевненість у собі. Зараз у нас війна – і ми гартуємо нашу стійкість усі разом. Завдяки чому ми зберігаємо стійкість перед труднощами.
Основними завданнями на тренінгу були:
  • розібратися в понятті стійкості;
  • ознайомитися з порадами щодо стійкості від Грейс Лорден (магістерки в галузі поведінкових наук в Лондонській школі економіки та політичних наук) та Методом Safe-to-fail probe (основа його заключається в одночасному моделюванні та проведенні декількох експерементів (дослідів,спроб) для вирішення однієї проблеми;
  • вивчити метод BRAVING (концепція розроблена Брене Браун,яка акцентує увагу на ключових елементах довіри в міжособистісних відносинах і командах);
  • акцентувати увагу на моделі прийнятті рішень Cynefin та багато ін.
В результаті тренінгу учасники покращили своє психічне здоров’я та стали стійкішими до сьогодення під час комунікації,навчання та відкритості.

Тренінг проходив на базі Полтавського університету економіки і торгівлі #ПУЕТ, – ректор Олексій Нестуля, ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини”, – виконавча директорка Світлана Нестуля.

В рамках реалізації проєкту Допомога в реабілітації і налагодженні повноцінного життя для ВПО в Україні за підтримки シャンティ国際ボランティア会(SVA) «Shanti Volunteer Association» за фінансування уряду Японії, – керівник проєкту Ольга Стефанюк, методист проєкту Ірина Павлик.

Проєкт реалізується вже другий рік для ВПО, що знайшли прихисток в Полтавській територіальній громаді. Моніторинг проєкту здійснюється моніторинговою групою, керівник Роман Заворотній.

Реалізація проєкту триває до 16 серпня 2024 року. В рамках проєкту пропонуються навчальні курси, для ВПО, які проживають у Полтавській області, щоб отримати знання, корисні для відновлення засобів до існування та залучити себе до соціальної взаємодії. Проєкт також забезпечує ВПО продуктовими наборами, наборами побутової хімії та жіночої гідності.

За інформацією можна звертатися:

Контактний номер телефону: +380995158429

ГО Центр освіти дорослих Полтавщини

Полтавський університет економіки і торгівлі (вул.Івана Банка 3, каб.316)

Реєстрація на навчальні курси у групі Telegram (https://t.me/+1BGn5rAAt29hYzMy).

1784
БІЛЬШЕ НОВИН