Eng
29

Завершили тренінг “Інтернет магазин з нуля”

Наприкінці червня завершили ще один цікавий тренінг “Інтернет магазин з нуля”. Це вже третій наш випуск за час роботи проєкту.

Тривалість навчання була 16 годин. Сертифікованим тренером – практиком був Олександр Згурський, у якого за плечима досвід ведення міжнародних та українських проєктів.
Слухачами були ВПО віком 18+
Актуальність ведення бізнесу не виходячи з дому продовжує набирати значимості серед українського населення.
Метою даного тренінгу було покращити знання та навички роботи з інтернет-ресурсами, просування та створення сайту інтернет-магазину, роботу із соціальними мережами, супровід та ведення бізнесу в інтернеті.
Основними цілями та завданнями тренінгу були: проміряти свою бізнес-нішу в інтернет продажах, створити сайт за допомогою зовнішніх фахівців і запустити початкову SEO-оптимізація з активізацією продажів за 3 місяці.
В результаті тренінгу учасники навчилися оцінювати нішу в інтернет продажах товарів та послуг,визначати конкуренцію та власну конкурентоспроможність.
Продовжуємо працювати та підтримувати ВПО.

Тренінг проходив на базі Полтавського університету економіки і торгівлі #ПУЕТ, – ректор Олексій Нестуля, ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини”, – виконавча директорка Світлана Нестуля.

В рамках реалізації проєкту Допомога в реабілітації і налагодженні повноцінного життя для ВПО в Україні за підтримки シャンティ国際ボランティア会(SVA) «Shanti Volunteer Association» за фінансування уряду Японії, – керівник проєкту Ольга Стефанюк, методист проєкту Ірина Павлик

Проєкт реалізується вже другий рік для ВПО, що знайшли прихисток в Полтавській територіальній громаді. Моніторинг проєкту здійснюється моніторинговою групою, керівник Роман Заворотній.

Реалізація проєкту триває до 16 серпня 2024 року. В рамках проєкту пропонуються навчальні курси, для ВПО, які проживають у Полтавській області, щоб отримати знання, корисні для відновлення засобів до існування та залучити себе до соціальної взаємодії. Проєкт також забезпечує ВПО продуктовими наборами, наборами побутової хімії та жіночої гідності.

За інформацією можна звертатися:

Контактний номер телефону: +380995158429

ГО Центр освіти дорослих Полтавщини

Полтавський університет економіки і торгівлі (вул.Івана Банка 3, каб.316)

Реєстрація на навчальні курси у групі Telegram (https://t.me/+1BGn5rAAt29hYzMy).

БІЛЬШЕ НОВИН