Eng
36

Завершили тренінг “Українська мова”

Український народ творив свою мову впродовж століть. У слові прихована якась таємнича сила, що в неповторному поєднанні звуків несе чарівну мелодію мови.

03.07.2024 року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі завершили тренінг Українська мова (формат офлайн). Тривалість даного тренінгу 38 годин.
Пам’ятайте, що мова-це кров, що оббігає тіло нації. Виточи кров-умре нація.
Слухачами були ВПО віком 18 +
Тренером була Коваленко Оксана, яка також займається читанням лекцій з української мови в Університеті третього віку при Полтавському університеті економіки і торгівлі
Метою тренінгу було формування компетентного мовця, національно свідомої, духовно багатої мовної особистості.
Основними завдання даного тренінгу були: забезпечення досконалого володіння нормами сучасної української літературної мови та дотримання вимог культури усного й писемного мовлення; формування навичок спілкування, редагування, коригування, перекладу та ін.
В результаті тренінгу учасники підвищили рівень комунікативних вмінь та навичок і стали національно свідомими, духовно багатими мовними особистостями.
Відео Olena Vlasenko

Тренінг проходить на базі Полтавського університету економіки і торгівлі #ПУЕТ, – ректор Олексій Нестуля, ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини” , – виконавча директорка Світлана Нестуля.

В рамках реалізації проєкту Допомога в реабілітації і налагодженні повноцінного життя для ВПО в Україні за підтримки シャンティ国際ボランティア会(SVA) «Shanti Volunteer Association» за фінансування уряду Японії, – керівник проєкту Ольга Стефанюк, методист проєкту Ірина Павлик.

Проєкт реалізується вже другий рік для ВПО, що знайшли прихисток в Полтавській територіальній громаді. Моніторинг проєкту здійснюється моніторинговою групою, керівник Роман Заворотній.

Реалізація проєкту триває до 16 серпня 2024 року. В рамках проєкту пропонуються навчальні курси, для ВПО, які проживають у Полтавській області, щоб отримати знання, корисні для відновлення засобів до існування та залучити себе до соціальної взаємодії. Проєкт також забезпечує ВПО продуктовими наборами, наборами побутової хімії та жіночої гідності.

За інформацією можна звертатися:

Контактний номер телефону: +380995158429

ГО Центр освіти дорослих Полтавщини

Полтавський університет економіки і торгівлі (вул.Івана Банка 3, каб.316)

Реєстрація на навчальні курси у групі Telegram (https://t.me/+1BGn5rAAt29hYzMy).

БІЛЬШЕ НОВИН