Eng

34

Збережи довкілля: від Я до суспільства

Школярі разом зі студентами-маркетологами перетворюють свою наукову ідею у справжній стартап.

Останніми роками тема охорони довкілля виникає все частіше. Поступово ця проблема перетворилася на глобальну і з кожним днем стає все актуальнішою. Причиною такого положення є різні антропогенні чинники. Це і демографічний вибух, і швидке зростання урбанізації й багато іншого. На довкілля також суттєво впливає діяльність людства: викиди відходів, забруднення водоймищ і лісів, збільшення навантаження на орні землі – все це справа рук людини.

Як стати впливовою частинкою суспільства? Як зменшити негативний вплив людини на стан довкілля?  Із таким питанням зіткнулися учасники наукового проекту, школярі 10-Б класу  КЗ «Полтавська ЗОШ І-ІІІ ст. №5», які розпочали роботу над дослідницьким проектом «Збережи довкілля: від Я до суспільства» з метою формування уявлення про вагомість проблеми збереження та захисту довкілля від забруднення поліетиленовими пакетами. 

Їх ініціативу підтримали студенти спеціальності Маркетинг Полтавського університету економіки і торгівлі, які разом вирішили перетворити наукову ідею школярів у справжній стартап. Розпочати проект їм допомогли кафедра маркетингу ПУЕТ, ГО «Полтавська асоціація маркетингу» та StartUp CLUB PUET.

Отже, команда зібрана, і робота розпочалася.  І ми подаємо перший звіт про їх роботу: визначені  зміст та терміни виконання проекту, формуються групи волонтерів, збирається додаткова інформація про стан довкілля. Легкої вам ходи, учасники проекту!

68
БІЛЬШЕ НОВИН