Eng

23

ЗБЕРЕЖИ СВІЙ КАПІТАЛ ІЗ ПРИМНОЖЕННЯМ!

У цьому році 31 жовтня світ відзначає 95-річчя Всесвітньому дню заощаджень! В Україні ідея святкування цього дня успішно реалізовується із 2011 року. Основна місія відзначення – розповісти якнайширшому колу громадян про те, наскільки важливо заощаджувати та правильно розпоряджатися зекономленими грошима. 

Кафедра фінансів та банківської справи ПУЕТ уже кілька років поспіль активно долучається до відзначення Всесвітнього Дня заощаджень. У рамках цієї події студенти третього курсу спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування на чолі з доцентом кафедри Соколовою Альоною Миколаївною відвідали Центральне районне відділення ПАТ «Мегабанк». Керівник відділу роздрібного бізнесу Коломієць Олександр Валерійович розповів, що банк активно підтримує ідею відзначення Всесвітнього дня заощаджень, оскільки в Україні проблема заощаджень є на стадії становлення через недовіру населення до банківських інституцій.

Під час спілкування зі спеціалістами банку студенти дізналися про сучасні та актуальні послуги депозитного ринку України, а також тенденції та перспективи його розвитку. Їм розповіли про види та можливості заощаджень у банку, крім депозитних вкладів населення, і про перестороги щодо ризиків втрати цінності збережень «під подушкою».

Активні студенти, які висловлювали свої думки та ставили запитання в ході дискусії, отримали від працівників банку спеціальні подарунки. Справжнім сюрпризом для студентів була інформація щодо можливостей майбутнього працевлаштування, навчання та стажування в банку.

65
БІЛЬШЕ НОВИН