Eng
27

Зустріч кафедри маркетингу та здобувачів освітніх програм “Маркетинг” та “Інтернет-маркетинг” з випускниками кафедри

Неймовірно радісно, коли твої колишні учні стають твоїми вчителями 

Марафон з якості у Полтавському університеті економіки і торгівлі #ПУЕТ завершив весну та розпочав літо 31 травня 2024 р. важливою подією – зустріччю кафедри маркетингу та здобувачів освітніх програм “Маркетинг” та “Інтернет-маркетинг” з випускниками кафедри.

Спочатку здобувачі вищої освіти мали приємний майстер-клас від випускниці 2024 року Йосипенко Ані, яка поділилася креативними ідеями та настановами на успіх.

На завершення викладачі кафедри маркетингу мали приємне “онлайн-чаювання” із нашими випускниками – мудрим Олександром Устьяном, енергійною Наталією Мостовенко, поміркованим Владиславом Кісуріним та креативною Анастасією Колотко які поділилися особливостями синергії бізнесу та освіти, надали поради щодо покращення освітнього процесу для здобувачів, щоб він був максимально дотичний до сучасних вимог ринку, дотичний до бізнесу та цікавий для студентів.

Неймовірно вдячні нашим незмінним стейкхолдерам, нашим талановитим випускникам, нашим надійним друзям за корисні поради та приємний час, проведений разом!

1783
БІЛЬШЕ НОВИН