Eng
71

Зустріч щодо особливостей вступу і навчання у ПУЕТ у 2024 році

В рамках вступної кампанії Полтавського університету економіки і торгівлі 2024 року, незважаючи на воєнний стан в Україні ми намагаємося донести потенційному вступнику необхідну та актуальну інформацію.

 08 квітня 2024 року була проведена зустріч щодо особливостей вступу і навчання у ПУЕТ у 2024 році для студентів-випускників закладів фахової передвищої освіти. До заходу долучились студенти з різних регіонів України: Полтавської, Житомирської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Черкаської, Чернігівської областей та інші.

Розпочала зустріч директор Навчально-наукового інституту заочно-дистанційного навчання Віталіна Шимановська, яка розповіла про організацію освітнього процесу за дистанційними технологіями, переваги та особливості ПУЕТ.

З основними положеннями правил прийому на навчання   ПУЕТ в 2024 році ознайомила відповідальний секретар приймальної комісії Олена Горячова, яка мотивувала учасників до продовження навчання в університеті та роз’яснювала особливості дистанційного вступу.

В свою чергу,  абітурієнти цікавились щодо нормативних вимог,  прохідних балів, особливостей конкурсного відбору на навчання в університеті. Майбутні вступники отримали вичерпні відповіді на всі свої питання, а також були запрошені на наступні зустрічі, які регулярно проводяться в університеті.

 Дякуємо ЗСУ Віримо в перемогу.

71
БІЛЬШЕ НОВИН