Eng
24

Зустріч з випускниками на кафедрі економічної кібернетики, бізнес-економіки та інформаційних систем #ПУЕТ

31 травня 2024 року в рамках «Марафон з якості в ПУЕТ: День випускника в ПУЕТ-2024» НПП кафедри економічної кібернетики, бізнес-економіки та інформаційних систем #ПУЕТ зустрілись з  випускниками минулих років, здобувачами вищої освіти за освітніми програмами “Бізнес-економіка”, “Економіка підприємства” та “Економічна кібернетика”. Подія, що відбулась  в онлайн-форматі надала можливість відчути себе у родинному колі друзів, згадати приємні моменти студентського життя, зустрітися з юністю, поділитися досвідом та успіхами в професійному житті.

Радо вітав випускників Рогоза Микола Єгорович – заслужений діяч науки і техніки України, д.е.н., професор, завідувач кафедри, зазначивши, що  цей рік для кафедри є ювілейним. За 20 років свого існування було підготовлено більше 700 конкурентоспроможних фахівців для економіки нашої країни  за 3 рівнями; бакалавра,  магістра та третього рівня вищої освіти (PhD), що мають власні бізнес-структури та обіймають посади державних службовців, директорів, головних інженерів, провідних економістів, керівників диспетчерської служби, інженерів із програмного забезпечення, викладачів, фахівців з інформаційних технологій, менеджерів з роботи з корпоративними клієнтами  тощо. 

Гаранти ОПП  Перебійніс Василь Іванович – д.е.н., професор та Кононенко Жанна Андріївна, к.е.н., доцент, заступник завідувача кафедри ЕКБЕІС розповіли про підготовку здобувачів вищої освіти за освітньо-професійними програмами “Бізнес-економіка”, “Економіка підприємства”

Випускники різних років згадували роки навчання, ділились життєвим та професійним досвідом. Зокрема завідувач відділу Інтернет-маркетингу # ПУЕТ Пащенко Богдан Сергійович, зазначив які навички та вміння, одержані під час навчання використовує в своїй професійній діяльності

Дорогі випускники, ми вітаємо вас! Пишаємося кожним, адже саме ви – наше сьогодення та майбутнє, ви – наша гордість!

Організувати зустріч ми могли завдяки Збройним Силам України, які боронять нашу свободу та незалежність для всіх поколінь. Ми горді і вдячні за мужність та відданість випускникам, які боронять Україну сьогодні і пам’ятаємо тих, хто віддали своє життя за нашу можливість жити на своїй землі. Це Едуард Горошочок, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі. Ім’я полеглого героя увічнено у назві провулка у рідній для нього Полтаві.

Вічна слава Героям! Слава Україні!