Eng
58

Зустріч за проектом «Здійснення захисту прав студентів шляхом введення посади омбудсмена» в Україні

3-6 квітня відбулася робоча зустріч  за проектом Еразмус+ AESOP «Здійснення захисту прав студентів шляхом введення посади омбудсмена» у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана. На зустрічі були присутні представники команд проекту із Грузії, Азербайджану, Польщі, Італії, Австрії, Великобританії, Фінляндії.

Цього разу команду Полтавського університету економіки і торгівлі представляли директор Міжнародного науково-освітнього центру Юлія Перегуда та керівник проектного офісу Інна Пахомова.

На зустрічі робочою групою проекту було презентовано результати реалізації проекту – впровадження офісу студентського омбудсмена в Полтавському університеті економіки  і торгівлі,  обговорено подальші завдання проекту та шляхи їх реалізації.  Робота із проекту продовжується. На часі проведення оцінювання впливу діяльності офісу студентського омбудсмена ПУЕТ та проведення моніторингу за проектом.

Учасники заходу взяли участь також у двох воркшопах «Проектний підхід у роботі» та «Самоефективність великих лідерів». Обговорили подальшу участь університету в розробленні та подачі проектів у рамках Еразмус+ КА2: Проекти співпраці задля розвитку інновацій та обміну успішними практиками в галузі вищої освіти, а також для співпраці між країнами-членами та країнами-партнерами програми Еразмус+ із координатором Національного Еразмус+ офісу в Україні Світланою Шитіковою.

БІЛЬШЕ НОВИН