Eng

29

Звіт про діяльність Центру освіти дорослих м. Полтава в лютому 2020

Проєкт «Центр освіти дорослих – середовище особистісного й професійного розвитку» (ЦОД), що здійснюється за підтримки DVV International Ukraine, після нетривалої перерви успішно продовжив свою роботу на базі Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».

Упродовж  лютого 2020 року співробітниками ЦОД Ольгою Стефанюк і Світланою Верезомською разом із тренерами було проведено серію тренінгів.

5 лютого Оксана Делія провела тренінг за темою «Інструменти фасилітації в педагогічній діяльності» й ознайомила педагогів полтавських шкіл з основними правилами та методами їх застосування.

7 лютого відома ведуча полтавського осередку by UA: Українське радіо «Лтава» Олена Никифоренко провела  тренінг із такої важливої на сьогодні теми «Медіаграмотність та інфоінтоксикація».

З 10 лютого розпочали роботу довготривалі курси з вивчення іноземних мов –

«Англіська мова: перші кроки» (тренерка Валентина Іщенко). Тренінгові заняття з англійської проводяться в ЦОД відтоді щопонеділка та кожен четвер (відповідно: 10.02.20; 13.02.20; 17.02.20; 20.02.20; 24.02.20; 27.02.20).

Із 13 лютого проходить довготривалий курс «Німецька мова: перші кроки» (тренер Юрій Дзекун). Тренінгові заняття з німецької мови проводяться в ЦОД відтоді щовівторка та кожен четвер (відповідно: 13.02.20; 18.02.20; 20.02.20; 25.02.20; 27.02.20).

 З 10 лютого довготривалий курс із вивчення «Інформаційно-комунікативних технологій» для ветеранів Афганської війни, учасників АТО й ООС та членів їхніх родин проводить тренер Ігор Усанов.

26 лютого у Центрі освіти дорослих м. Полтава тренеркою Вітою Тереховською разом із викладачами-дактилологами було проведено тренінг із  «Соціально-адаптаційного курсу» для вихованців з інвалідністю зі слуху Полтавської спеціальної ЗОШ-інтернату.

27 лютого черговий тренінг із  «Соціально-адаптаційного курсу» для людей з ментальною інвалідністю  провели тренерки Юлія Басова та Людмила Губа. 

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у наших тренінгах, за розкладом можна стежити на сторінці Фейсбуку (https://www.facebook.com/centrosvitidoroslih/) та сайті (http://cod.pl.ua/).

БІЛЬШЕ НОВИН