Eng

Відділ кадрів

Начальник відділу кадрів
Зубричева Катерина Сергіївна
Дізнатись більше
Старший інспектор з кадрів
Базільчук Світлана Анатоліївна
Старший інспектор з обліку та бронювання військовозобов'язаних
Зайцева Наталія Вячеславівна

Контакти

 Відділ кадрів є самостійним структурним підрозділом Полтавського університету економіки і торгівлі та підпорядковується безпосередньо ректору    та першому проректору.

Метою відділу кадрів є забезпечення ефективного використання персоналу в процесі освітньої, наукової і господарської діяльності університету на основі сучасних методів моніторингу, аналізу, контролінгу та прогнозування.

Основними завданнями відділу кадрів:

З метою виконання покладених на нього завдань відділ кадрів здійснює наступні функції:

Основний принцип роботи відділу кадрів – оперативне і якісне виконання службових обов’язків усіма співробітниками відділу, уважне, ввічливе ставлення до кожного працівника в інтересах колективу університету та кожної особи окремо.

Тематичні новини

Дружній колектив ПУЕТ підготував цікаві подарунки педагогам до їхнього професійного свята

Почнемо з яскравого привітального відео, яке відзняли активісти студентського самоврядування. Далі пропонуємо переглянути вітальне слово ректора університету Олексія Нестулі. Родзинкою заходу стало оприлюднення результатів рейтингування науково-педагогічних працівників університету – “ТОП-20”

52

В ПУЕТі оголошено конкурс «Кращий науково-педагогічний працівник»

З метою стимулювання науково-педагогічних працівників до безперервного саморозвитку для підвищення власних компетентностей та забезпечення постійного зростання кадрового потенціалу ПУЕТ, ректором університету Олексієм Олексійовичем  Нестулею  прийнято рішення започаткувати проведення щорічного конкурсу «Кращі науково-педагогічні працівники ПУЕТ» (ТОП-20). Інформацію для проведення оцінювання та формування рейтингового списку учасників конкурсу подати до 11 травня 2020 року першій проректорці Педченко Наталії […]

43
БІЛЬШЕ НОВИН
Документи

Наказ № 130 К від 07 жовтня 2021 року Преміювання

Наказ № 151 К від 01 грудня 2020 року Преміювання

Наказ № 123 К від 22 вересня 2020 року Відзначення Подякою ректора

Результати рейтингового оцінювання науково-педагогічних і педагогічних працівників ННІ харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу у 2019-2020 н.р.

Результати рейтингового оцінювання науково-педагогічних і педагогічних працівників ННІ бізнесу та сучасних технологій у 2019-2020 н.р.