Eng

Видавничо-поліграфічний відділ Центру інформаційного забезпечення освітнього процесу (ВПВ ЦІЗОП)

Діденко Лариса Миколаївна
Голова профспілкового комітету, директор центру інформаційного забезпечення освітнього процесу
Діденко Лариса Миколаївна
Дізнатись більше
Вісич Тетяна Врлодимирівна
Оператор КРМ
Вісич Тетяна Володимирівна
Кабінет: 48 pvv.puet@gmail.com
Дізнатись більше
Воробйова Юлія Віталіївна
Провідний економіст
Воробйова Юлія Віталіївна
Кабінет: 229
Дізнатись більше
Корніліч Ольга Сергіївна
Провідний редактор
Корніліч Ольга Сергіївна
Кабінет: 229
Дізнатись більше
Попов Олександр Володимирович
Оператор КРМ
Попов Олександр Володимирович
Кабінет: 48
Дізнатись більше

Контакти

Наша адреса кімната 48
Пошта rvv@puet.edu.ua

Редакційно-видавничий відділ Полтавський університет економіки і торгівлі (ПУЕТ) – багаторазовий лауреат обласної премії «Краща книга Полтавщини» – пропонує послуги з редагування, верстки й видання монографій, авторефератів і навчальних посібників відповідно до вимог чинних стандартів на книжкову продукцію.

Видавничо-поліграфічний відділ ПУЕТ приймає замовлення на роздрук, переплетення робіт дистанційно.

Для замовлення послуги необхідно:

Вартість роздруку:

Довідки за телефоном 098 113 29 57.

ISBN, обов’язкова розсилка – за рахунок видавця.

На ринку поліграфічних послуг працюємо з 1999 року.

Видавничо-поліграфічний відділ Центру інформаційного забезпечення освітнього процесу (ВПВ ЦІЗОП) – структурний підрозділ, призначенням якого є організація і здійснення на професійному рівні видавничо-поліграфічної діяльності щодо забезпечення всіх процесів діяльності університету необхідною поліграфічною продукцією.

Свою діяльність ВПВ ЦІЗОП здійснює на підставі Свідоцтва про внесення суб’єкта видавничої справи до державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції ДК № 7892, виданого Державним комітетом телебачення і радіомовлення України 21.07.2023 р., Статуту університету та Положення про видавничо-поліграфічний відділ ЦІЗОП.

Видавничо-поліграфічний відділ ЦІЗОП виконує такі функції:

Із метою створення якісного навчально-методичного забезпечення навчального процесу, науково-дослідної роботи та самостійної роботи студентів, видавничо-поліграфічний відділ запровадив нові прогресивні форми і сучасні технології підготовки до видання і виготовлення друкованої продукції. Авторами монографій, посібників і підручників є науковці не лише Полтави, а й Києва, Харкова, Донецька,. Це свідчить про високий рівень довидавничої підготовки та якість поліграфічного виконання видань. Завдяки цьому у 2017 р. на Другій всеукраїнській конференції «Сучасні видавництва вищих навчальних закладів» ВПВ ЦІЗОП отримав диплом в номінації «Краще оформлення вихідних відомостей відповідно до положень нормативних документів. Словники».

Видавничо-поліграфічний відділ є неодноразовим лауреатом обласного конкурсу «Краща книга Полтавщини». Нагороджений:

Наукові праці працівників і студентів ПУЕТ, видані протягом 2023 року

Видавничо-поліграфічний відділ постійно розширює коло поліграфічних послуг для студентів університету. У кіоску оперативної поліграфії можна придбати літературу з усіх навчальних дисциплін, необхідні канцелярські товари та фірмову продукцію з логотипом університету; отримати різноманітні поліграфічні послуги: ксерокопіювання, брошурування і ламінування, виготовлення візитівок, друк текстових файлів з електронних носіїв, запис інформації на оптичний диск та ін.

Запрошуємо авторів монографій, навчальних посібників до співпраці!

Тематичні новини

НАЙПОПУЛЯРНІША ПОСЛУГА ЧЕРВНЯ

Місяць червень – гаряча пора для палітурників видавничо-поліграфічного відділу ЦІЗОП. Саме тепер ми отримуємо найбільше замовлень на переплетення випускових робіт студентів. Підготовка до цього розпочинається з січня. Протягом п’яти місяців йде виготовлення твердих палітурок для випускових робіт. Завдяки професіоналізму і відповідальному ставленню до роботи працівників ВПВ, замовники завжди отримують якісно і своєчасно виконані переплетення.

42

ПЛІДНА СПІВПРАЦЯ ПУЕТ І ПДМУ

Уже багато років науково-педагогічні працівники кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Полтавського державного медичного університету співпрацюють з видавничо-поліграфічним відділом ПЕУТ. Результатом такої співпраці став навчальний посібник для лікарів-інтернів, лікарів-курсантів і практикуючих лікарів «Основи медицини сну та біоритмології. Дякуємо науково-педагогічним працівникам ПДМУ за довіру і високу оцінку роботи працівників видавничо-поліграфічного відділу. Ми пишаємось тим, що цей […]

119

Вітаємо авторів та редакційно-видавничій відділ університету з черговою перемогою!

Цього року День української писемності та мови Полтавщина відзначила нагородженням лауреатів 10-го ювілейного конкурсу «Краща книга Полтавщини», участь у якому стала традиційною для редакційно-видавничого відділу ПУЕТ. У номінації «Краща університетська книга» диплом лауреата отримало двотомне видання Основи лідерства. Наукові концепції (від найдавніших часів до середини ХХ ст.) та Основи лідерства. Наукові концепції (середина ХХ – […]

96
БІЛЬШЕ НОВИН
Документи

Положення про надання платних послуг центром інформаційного забезпечення освітнього процесу