Eng

Слово випускника

Делегація Спілки споживчих товариств Черкаської області  в складі 15 осіб, на чолі з головою правління Боїним Віктором Олександровичем, взяла участь у презентації книги «Випускники ПУЕТ: історії успіху», форумі «Тереторія успіху» і святкових заходах, приурочених до 150-річчя заснування першого споживчого товариства в Україні та 45-річчя створення товарознавчого факультету.

До складу делегації увійшли декілька кооперативних династій Черкащини, а також ряд керівників і головних бухгалтерів організацій Споживспілки – випускників ПУЕТ.

Всі учасники заходів висловлюють щиру вдячність Ректору ПУЕТ Нестулі Олексію Олексійовичу, декану факультету товарознавства, торгівлі та маркетингу Тягуновій Наталії Михайлівні, всім організаторам заходів за проведену роботу, організовану зустріч з викладачами, колегами, одногрупниками, випускниками ПУЕТ, які успішно працюють в усіх сферах народного господарства, за можливість завітати до своїх юнацьких спогадів і зустріти рідний ВНЗ оновленим, потужним, сучасним.

Надзвичайно приємно було дізнатися про міжнародну діяльність ПУЕТ, адже наявність студентів з різних країн світу свідчить про високий рівень кооперативної освіти та про її визнання.

З повагою,

Делегація Спілки споживчих товариств Черкаської області

Маляренко Ірина
Випускниця спеціальності “Міжнародні економічні відносини”
Рік випуску 2020

Навчання в університеті залишиться однією з найяскравіших сторінок в нашому житті! Ми приїхали в цей ВУЗ з різних куточків країни і знайшли тут друзів. Кажуть, що саме в студентські роки народжується найміцніша дружба. Ми разом вчилися долати труднощі, допомагали один одному порадою і справою, розвивалися і ставали кращими. Цінний досвід, отриманий в Університеті, стане опорою для мене в майбутньому. Тут я оволоділа однією з найбільш захоплюючих професій і тепер готова зробити свій внесок у процвітання і розвиток суспільства. Університетські роки, без сумніву, займають величезну сторінку в житті кожної людини. Будучи випускницею ПУЕТ, я розумію, що п’ять років тому, вступаючи в Полтавський  університет економіки і торгівлі на факультет Міжнародної економіки, я зробила правильний вибір. Я вдячна Університету за високу якість класичної освіти, яку він забезпечує. Ні для кого не секрет, що у нас панує особлива атмосфера. Атмосфера дружелюбності, поваги, єдності, коли ти з задоволенням, в хорошому настрої йшов до університету, а навчання не вбачалося якимось тягарем. Причому творцями даної атмосфери, думаю, в однаковій мірі є і ректорат університету, і викладачі та самі студенти. Хочу подякувати Університету, за можливість міжнародної, закордонної практики, за можливість творчо розвиватися на професійній сцені університету, за можливість відчути  себе частиною великої та дружньої родини ПУЕТ.

Макарська Ольга
випускниця спеціальності “Фінанси і кредит”

Закінчила своє навчання в 2016 році і випустилася з червоним дипломом! Я хочу подякувати кафедрі фінансів і всім виклалачам ПУЕТ за ці прекрасні роки. Ви зробили все, щоб ми отримали якісну і професійну освіту. Завжди були уважні до нас, пробачали нам наші помилки і іноді невиконані завдання. Ви давали нам не тільки професійні навички, а й життєві поради. Ви спонукали нас ретельно працювати над собою, розвивали наші уміння і не давали зійти з обраного шляху. Щиро дякую Вам за цей чудовий період мого життя! Я буду пам’ятати ПУЕТ завжди!

Шутко Ольга, магістр спеціальності «Туризм», 2018 р.
Туроператор Pegas Touristik

Вступ до ПУЕТ на спеціальність «Туризм» зробили моє життя цікавішим та насиченішим. Адже розпочалися не лише лекції та семінари, але і студентські розваги, подорожі та завжди щось нове, цікаве, захоплююче. Робота за отриманою спеціальністю дозволила познайомитися з різними країнами світу, зокрема Таїланд, Єгипет, Туреччина та різними країнами Європи. Роки студенства з ПУЕТ – це було круто!

Неборак Віталій, магістр спеціальності «Право», 2019 р.
Козельщинський РС ГУ ДСНС України в Полтавській області, провідний інспектор

За період навчання на кафедрі правознавства ПУЕТ, мною був здобутий диплом ступеня магістра за спеціальністю  281 “Публічне управління та адміністрування”. Протягом всього навчального процесу, який  на перший погляд здавався мені якимось новим, невідомим та ”тернистим” шляхом до вищої освіти, я постійно рухався вперед, поступово пізнаючи основи спеціальності. Насамперед, це безумовно заслуга викладацького складу, який заслуговує особливої поваги. Майстерність і високий професіоналізм наших викладачив-правовиків буквально на кожній лекції, семінарі чи практичному занятті змушував мене сприймати навчальний матеріал на одному подисі! Також найвищої оцінки заслуговує сам підхід до студентської аудиторії, де у відносинах викладач-студент спостерігається більш партнерство, взаєморозуміння, допомога, діалог та рівність. Тому я переконаний, що саме якісна освіта, її модель та спосіб подання значною мірою впливають на подальший розвиток нашого суспільства. Підводячи підсумок хочу сказати, я дійсно пишаюсь тим, що мені пощастило навчатися в ПУЕТі. Цей досвід важко переоцінити. Насамперед, після навчання, у нашому ВУЗі я перед самим собою почуваю себе на дві голови вище.

Давидович Анна
Рік випуску 2019 р.
Спеціальність «Фінанси, банківська справа і страхування»
Спеціаліст документального обігу Полтавської регіональної дирекції, АТ «Страхова компанія «Країна».

Хочу висловити величезну подяку викладацькому складу, вони дійсно люблять свій предмет і Університет. Лекції в університеті проходять на високому рівні, тому що аудиторії забезпечені якісним обладнанням. Тут можна не бояться висловлювати свою думку, позицію, Вас завжди підтримають і зрозуміють.

ПУЕТ дає можливість пройти стажування за кордоном та реалізовує взаємні обміни студентами, викладачами і адміністративним персоналом з європейськими університетами-партнерами за суміжними спеціальностями.

Також в нашому вищому навчальному закладі Ви зможете отримати знання за найпрестижнішими, затребуваним і конкурентоспроможними на ринку праці професіями.

Хіміч Еліна
Випускниця спеціальності «Готельно –ресторанна та курортна справа»
Рік випуску 2017 р.

«Всім привіт! Навчаючись в університеті я почала займатися виготовленням тортів та тістечок на замовлення, дане хобі після випуску переросло в підприємницьку діяльність. Завдяки здобутим знанням та навичкам в університеті, я наразі є власницею яскравого кафе «Feeling happy», яке позиціонує себе як кафе з інтернаціонального кухнею.

Готельно-ресторанний бізнес – це професія майбутнього, де при великому бажанні можна досить швидко зробити успішну кар’єру, починаючи від офіціанта і до топ-менеджера. Готель та ресторан можна цілком порівняти з невеликим містом. І це місто генеральному менеджеру потрібно обійти щодня не один раз. Для цієї роботи необхідно щось більше, ніж любов до екстриму.»

Саковець Анна
Рік закінчення університету – 2004,
Спеціальність «Менеджмент організацій»
Магістр з менеджменту, диплом з відзнакою.

Посада: Директор з управління персоналом та організаційного розвитку ЛІГА:ЗАКОН.

ЛІГА:ЗАКОН – інноваційна українська компанія, яка 29 років здійснює повноцінну правову підтримку бізнесу, влади, суспільства. Найбільший в країні розробник інформаційно-правових та сервісних рішень.

Час навчання в ПУЕТ вважаю «золотим» часом, адже за цей період я здобула ґрунтовні знання з менеджменту, економіки, інформаційних технологій, маркетингу тощо. Всі ці знання дуже знадобилися мені у житті. А курс «Управлінням персоналом» Шимановської Людмили Михайлівни взагалі докоріннім чином вплинув на мене та сформував мою професійну кар’єру. Вже 16 років я працюю у сфері  управління людським капіталом та організаційного розвитку у провідних українських компаніях, таких як Група Компаній «ЛІГА», телеканал « ICTV», Корпорація «Артеріум». Останні 10 років обіймаю посаду Директора з управління персоналом. Зони моєї відповідальності – розробка й запровадження системних HR-процесів, створення ефективних команд, оптимізація бізнес-процесів. За цей час реалізовано важливі проекти, які, окрім якісного впливу на бізнес-показники, були відзначені зовнішніми експертами. Зокрема, у Групі Компаній «ЛІГА», премією HR – Бренд 2019 у номінації «Соціальний проект року» та перемогою на конкурсі кейсів КСВ у номінації «Бізнес, що змінює країну».

Та головне, в університеті нас навчили людяності, відвертості, умінню донести та обґрунтувати свою точку зору. Щиро дякую усьому педагогічному складу та керівництву Університету!

Ми студенти випуску магістрів 2020 року, кафедри фінансів банківської справи та страхування!

Ми хотіли б висловити нашу щиру Вам подяку, за ці чудові і світлі студентські роки, Ви в нас вклали свою мудрість і допомогли нам визначитися в житті! Для нас університет за ці роки став другою домівкою куди ми ще не раз повернемося, але не як студенти, ми повернемося до вас як Ваші дітки, щоб побачити своїх любих і таких рідних викладачів!

Ваші дітки і студенти групи ФКм61!

З любов’ю і повагою!

Безмєнов Едуард Геннадійович,
магістратура “Комп’ютерні науки” випуск 2019 рік.

З перших днів навчання в університеті, я зрозумів, що не прогадав з вибором. Найголовніша цінність  – викладачі. Вони приємно вражали своїм умінням розкласти складну академічну мову, на прості і зрозумілі слова, працювати з асоціативним рядом. Це справжнє мистецтво.

Не менш важлива інтерактивність в навчанні, трішки свободи, а також підхоплення останніх трендів в методиці навчання. Особливо в спеціальності «Комп’ютерні науки» випускником якої я є. Бути не тільки викладачами, але й менторами.

Кафедра ММСІ настільки добре з цим впоралися, що як результат в стінах університету я зміг створити свій власний проект, завдяки якому я зміг оплачувати своє навчання сам, а також повністю окупити його вартість ще на етапі навчання. Мені здається, подібний результат це показник якості університету не потребуючи додаткових слів.

Бажаю і надалі бути такими ж прогресивними і відданими своїй роботі.

Заворотній Святослав,
випускник спеціальності
«Фінанси і кредит» (2014 р.)

Шановні випускники, друзі, батьки, викладачі!

Ось і настав той день, коли ми закінчили університет. Цю подію супроводжують розлуки й сподівання, смуток прощання і радість зустрічей із незвіданим майбутнім.

Саме сьогодні єдина для випускників нашого університету стежина, якою вони йшли упродовж п’яти років навчання, розведе нас у різні боки.

Дорогі випускники, завтра перед нами відкриється тисячі доріг, але кожен із нас обере свою. Я закликаю кожного пам’ятати нашу альма-матер.

Адже університет виконав свою високу місію: привів нас до вершин професійної досконалості та життєвого успіху.

Дозвольте також висловити вдячність нашим наставникам і нашим батькам.

Дорогі батьки, шановні викладачі, нехай успіх ваших дітей і ваших випускників буде вашою винагородою за терпіння, підтримку та вашу турботу.

Низький вам уклін!