Центр німецької мови і культури

Наша адреса Каб. № 308, 332.

Центр німецької мови і культури створено в Полтавському університеті економіки і торгівлі у лютому 2011 року. Створення Центру стало результатом багаторічної співпраці університету з Інституту іноземних мов м. Касселя (Німеччина). Діяльність Центру зосереджено на розширені та поглиблені співпраці з університетами і установами Німеччини, організації участі у міжнародних проектах та отриманні грантів, консультації щодо стипендій на навчання і наукові дослідження в Німеччині.

Центр організовує

• семінари з підвищення кваліфікації викладачів мовних й економічних дисциплін та обміну досвідом,
  • майстер-класи,
  • багаторівневі курси німецької мови в Україні і Німеччині.

Центр надає консалтингові послуги у встановленні контактів між українськими і німецькими установами в галузі економіки і торгівлі, концентрує інформацію для українських підприємств і підприємців, які шукають іноземних партнерів, та німецьких підприємців, зацікавлених у співпраці з українськими партнерами.
У приміщенні Центру проводяться культурні та інформаційні заходи, тематичні виставки, вечори німецького кіно. Викладачам та студентам пропонується зібраний німецькою громадою бібліотечний фонд, створюється сучасна аудіо-відіотека.
Одним з важливих напрямів міжнародної діяльності Центру є залучення іноземних фахівців до навчального процесу в університеті.
Керівник Центру – доктор філологічних наук Кобзар Олена Іванівна, автор понад 60 публікацій, 6 навчальних посібників, 3 монографій. Сфера наукових досліджень: світова література, німецька драматургія ХІХ століття, міф та міфологізація літератури, проблеми сучасного перекладу, бізнес-курс німецької мови.