Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Creative Spark Programme Champion

Полтавский університет економіки і торгівлі номінований Creative Spark Programme Champion 

У третьому програмному році команда Британської Ради Creative Spark: Програма підтримки підприємництва у сфері освіти вирішила підсилити зв’язки між партнерськими інституціями у кожній країні та номінувати «чемпіонів» Creative Spark у кожній країні, де реалізовується Програма.

Так, цього року, Creative Spark Programme Champion було обрано партнерство Полтавського університету економіки і торгівлі, ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини», які співпрацюють у проекті з Університетом Портсмуту.

За час реалізації проекту наша команда дослідила і зрозуміла потребу і реальність розвитку креативного сектору в Україні,  напрацювала базу бенефіціарів в регіоні, які зацікавлені в продуктах проекту, розробила  освітні продукти для креативного сектору та забезпечила  їх ефективне впровадження на локальному рівні. Команда розширила коло стейкхолдерів, співпрацюючи з виконавчими органами державної влади в Полтавській області, бізнес-експертами, які були долучені до реалізації локального проекту та  готова розширювати поле діяльності.

Creative Spark Programme Champion буде представляти інтереси програми у країні та співпрацюватиме з Британською Радою для  формування і підсилення мережі партнерів. Це можливість для партнерів Creative Spark бути не лише виконавцями окремих проектів на місцях, а й глибше попрацювати з мережею для синхронізації всіх інституцій.

Основні завдання чемпіона в Україні полягають у: 

  • Підсиленні комунікації та взаємодії  між всіма партнерами Creative Spark
  • Розширенні кола стейкхолдерів програми
  • Спілкуванні зі стейкхолдерами від імені мережі партнерів Creative Spark
  • Допомозі в організації зустрічей і подій в межах програми Creative Spark спільно з Британською Радою чи самостійно

Отриманий досвід від британських партнерів надихає на впровадження успішних практик в Україні. Участь в даній програмі дозволить залучитися до великої міжнародної мережі, що може сприяти реальним змінам в сфері креативних індустрій.

Участь в даній програмі дозволить отримати цінний професійний розвиток ( в тому числі досвід мережування), розширити коло професійних парнертств та неформальних знайомств  знайомств, що забезпечить необхідний досвід, який може бути використаний в інших проектах.

 

Creative Spark Poltava

 

 

Розвиток інноваційної екосистеми шляхом залучення стейкхолдерів

18 червня 2021 року відбувся онлайн-вебінар “Розвиток інноваційної екосистеми шляхом залучення стейкхолдерів”. Спікер -  Назар Подольчак, завідувач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту "Національного університету Львівська політехніка", керівник Tech StartUp School.

Вебінар «Розвиток інноваційної екосистеми шляхом залучення стейкхолдерів» 

З радістю запрошуємо університетську спільносту  долучитися до онлайн вебінару для спільноти Creative Spark Ukraine та партнерських університетів програми, що відбудеться 18 червня о 15.00-17.00 

Сьогодні презентували та узгодили плани на рік щодо розвитку спільноти Creative Spark в Україні! 

Основним завданнями визначили  - тестування ролі чемпіонів протягом 2021 року та підготовку до масштабування продуктів Creative Spark!

Серед планів:

  • визначення освітніх потреб та можливостей партнерств з метою проведення навчань та обміну досвідом;
  • ревізія компетенцій та ресурсів спільноти;
  • обмін експертизою та спільні стратегічні сесії партнерств;
  • підготовка та участь в Creative Spark Policy Forum 2021;
  • зовнішня комунікація та поширення результатів проекту.З детальним планом можна ознайомитися у Презентації плану Creative Spark Champion 20-21

 

Розпочато процес мережування українських партнерств програми Creative Spark 

18 лютого 2021 року  відбулася зустріч партнерств проекту Creative Spark в Україні, який реалізується за підтримки Британської Ради. 

Міжнародна зустріч в рамках Creative Spark Champion  

20 січня 2021 року відбулася перша зустріч в рамках Creative Spark Champion - це пілотна програма Британської ради в рамках Creative Spark: програма підтримки підприємництва в системі освіти, яка спрямована на  формування і підсилення мережі партнерів.