Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Ukraine Creative Spark Policy Forum

Ukraine Creative Spark Policy Forum – це майданчик для формування стратегічних підходів до розвитку українськими закладами вищої освіти бізнес-компетентностей для потреб креативних індустрій. 

УЧАСНИКИ ФОРУМУ:

  • Представники міністерств, агенцій та фондів, що задіяні до розвитку вищої освіти та креативних індустрій
  • Представники українських та британських закладів вищої освіти – партнерів програми Creative Spark
  • Інші зацікавлені сторони, серед яких – українські заклади вищої освіти, міжнародні організації, представників креативних індустрій, тощо. 

Ukraine Creative Spark Policy Forum 2020

Перший Форум відбувся 13 лютого 2020 року в м. Києві. Під час Форуму було артикульовано потребу у розвитку бізнес-компетентностей для креативних індустрій в українському контексті, окреслено істотні питання для визначення політики та згуртувано ключових гравців на рівні державної політики для стимулювання процесу розробки та координації політики.

З основними тезами Форуму можна ознайомитися у розділі "Завантаження" внизу сторінки.

ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ:

Британська Рада планує організовувати такі форуми щороку впродовж тривалості програми Creative Spark.

  • У 2021 році ми сподіваємось поінформувати та підсилити процес напрацювання державної політики моделями та спостереженнями від партнерств програми Creative Spark та визначити можливу конфігурацію процесу розробки та впровадження державної політики щодо стимулювання розвитку бізнес-компетентностей у системі вищої освіти України для креативних індустрій. 
  • У 2022 році ми очікуємо дискусію про можливі інструменти політики розвитку бізнес-компетентностей для креативних індустрій у закладах вищої освіти та їх практичне впровадження.

До зустрічі на Ukraine Creative Spark Policy Forum 2021.

Ukraine Creative Spark Policy Forum 2020 - резюме ключових тез

Ukraine Creative Spark Policy Forum 2020 - програма

Список корисних матеріалів

 

 

Відбувся цикл практикумів з розробки політик в рамках Creative Spark

Завершився цикл практикумів з розробки політик, що проходив в рамках проекту Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти, який реалізується за підтримки Британської Ради.

Мета практикуму полягала у підвищенні рівня компетентностей з розробки політик серед учасників програми  Creative Spark та посиленні взаємодії з ключовими зацікавленими сторонами.

Практикуми з розробки політик

В рамках програми Creative Spark розпочався цикл практикумів для організацій-партнерів та ключових  зацікавлених сторін.  Партнером програми з 2019 року є Полтавський університет економіки і торгівлі.

Нагадаємо, що у лютому 2020 р. програмою був організований Creative Spark Policy Forum – майданчик для  формування стратегічних підходів до розвитку українськими закладами вищої освіти бізнес компетентностей для потреб креативних індустрій. У заході взяло участь понад 80 учасників – ключові зацікавлені сторони з міністерств, державних агенцій та партнерств Creative Spark.  Улітку 2021 р. планується проведення наступного Creative Spark Policy Forum, що дозволить  підсилити процес напрацювання державної політики та визначити можливу конфігурацію  процесу розробки та впровадження такої державної політики.