Eng

27

13 лютого 2021 року Університет третього віку вже традиційно, у суботу, продовжив свою роботу.

Куратори та викладачі груп ІКТ-1, ІКТ-9, ІКТ-10, А-1, А-2, А-3, Н-1, П-1, КС-1, КС-2, КС-3 та Р-1 зустрічали слухачів в аудиторіях, які, дотримуючись санітарно-епідемічних норм і карантинних обмежень, продовжили опановувати навчальні дисципліни основних напрямів: «Інформаційно-комунікативні технології», «Англійська мова», «Німецька мова», «Краєзнавчі студії Полтавщини», «Особистісний розвиток», «Психологія», «Здоровий спосіб життя», «Хочу жити в якісному світі». Насичено, емоційно та цікаво відбулись пари з дисциплін другого блоку: «Справжня леді», «Творча лабораторія «Ретро-бабуся», «Філософські та релігієзнавчі студії», «Економічна грамотність для людей поважного віку», «Креативне підприємництво», «Хореографія», «Майстер-клас» та «Фізичне навантаження 55+».

Також у рамках соціально-адаптивного курсу, який є невід’ємною частиною занять, слухачі Університету третього віку відвідали лекцію Андрія Руденка, який презентував програмний сервіс для взаємодії містян із владою «е-Poltava». Проєкт викликав велику зацікавленість серед слухачів, адже проблема комунікації з органами влади та соціальними службами, де приходиться вирішувати різні життєві потреби, завжди дуже актуальна.

Для слухачів, які через складні погодні умови, карантинні обмеження або за станом здоров’я не мали можливість бути присутніми на заняттях в аудиторії, викладачі Чайка І. П., Сарапин В. В. та Усанов І. В. провели трансляцію своїх пар у режимі онлайн.

Тож, Університет третього віку продовжує працювати з урахуванням специфіки інтересів та запитів людей поважного віку задля сприяння розвитку активності, залученості до соціальної активності літніх людей.

БІЛЬШЕ НОВИН