Майстер-клас з виготовлення зефірних квітів

12 квітня 2023 року на кафедрі технологій харчових виробництв і ресторанного господарства #ПУЕТ відбувся майстер-клас з виготовлення зефірних квітів для оздоблення Великодніх пасочок. Високу майстерність в зефірній флористиці демонструвала студентка 3 курсу групи ХТІ б-31 Юлія Подойнік! Завдяки наявності в нашому університеті високотехнологічних аудиторій, до заходу змогли долучитися більше 20 учасників в офлайн та більше 150 слухачів у онлайн форматі. Гостями нашого заходу були учні 11 класу Полтавської школи # 20, здобувачі освіти Професійно-технічного училища # 4 міста Полтава, дирекція та співробітники НМЦ ПТО у Полтавській області, а також студенти 1 курсу спеціальності 181 Харчові технології. У онлайн режимі доєдналися слухачі з професійно-технічних навчальних закладів Полтави, Миргорода, Кременчука, Хорола, Кобеляк, Карлівки, Котельви.
Під час майстер-класу учасники мали змогу детально ознайомитися з технологією виготовлення зефірної маси, методикою виготовлення з неї квітів, варіантами оздоблення зефірними квітами пасочок. Крім того, абітурієнти дізналися про особливості вступу та навчання в ПУЕТ за освітніми програмами спеціальності 181 Харчові технології.
Щиро вдячні всім учасникам за активну участь та співпрацю! І хочемо зазначити, що красиві пасочки, які були виготовлені сьогодні, будуть передані нашим мужнім Захисникам, які проходять реабілітацію в медичних закладах міста Полтава. Вітаємо з прийдешнім святом Великодня та бажаємо Божої ласки нашій країні!








