Eng
129

У рамках реалізації проекту «Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування» відбувся черговий етап тренінгових занять

10 травня 2023 року в Полтавського університету економіки і торгівлі  зібралися учнівські лідери з Полтавської, Опішнянської, Котелевської, Новосанжарської, Карлівської, Чутівської територіальних громад. Світлана Нестуля – директорка Навчально-наукового інституту лідерства ПУЕТ, доктор педагогічних наук,  провела тренінгу «Мій лідерський потенціал,  забезпечивши комплексний підхід до виявлення, формування та подальшого розвитку лідерських якостей з урахуванням вікових і психологічних особливостей учнівської молоді. Під час тренінгу  слухачі набували корисних вмінь і навичок лідерської поведінки.

Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування – це унікальний освітній проект, який дозволяє опановувати авторські методики розвитку лідерських якостей, брати участь у тренінгових заняттях, виконувати спільні проекти. До проекту долучені лідери шкільного самоврядування закладів загальної середньої освіти  області. Слухачі школи опановують лідерство, працюючи з дистанційним курсом «Основи лідерства», та беруть участь у тренінгах  із формування вмінь  і навичок лідерської поведінки.

Бажаємо учасникам успішного освоєння тренінгового курсу й реалізації життєвих, освітніх та професійних планів!

Тренінговий тур команди ПУЕТ Полтавщиною триває!

БІЛЬШЕ НОВИН