Eng
141

Скандинавський ритм для слухачів УТВ

Украінська стійкість в прагненні до Перемоги України в кожному нашому кроці, в щоденній праці та підтримці захисників, що боронять украінську землю.

Слухачі Університету третього віку продовжують плести «кікімори» та «сітки», донатити, а ще підтримують здоровий спосіб життя, щоб разом порадіти такій жаданій українській перемозі.

Цього літа слухачі Університету третього віку, що в Полтаві на базі Полтавського університету економіки і торгівлі за спільної взаємодії з ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини” взяли участь у проєкті @ГО Інститут реабілітації та адаптації https://www.facebook.com/profile.php?id=100092359561707 в рамках ініціативи @Україно-швейцарського проєкту “Діємо для здоров‘я”.

Активність людей поважного віку захоплює. Вони не тільки навчаються навичкам домедичної допомоги в нашому УТВ, але й опановують шлях здорового довголіття через Скандинавський ритм

Координатор УТВ Надія Левошко та наша слухачка Ніна Лісова пройшли курс навчання та стали сертифікованими тренерами. Вони впродовж літа навчали людей поважного віку правильним навичкам зі скандинавської ходьби для здорового довголіття. Університет третього віку отримав комплекти 80 палок для слухачів, які будуть в подальшому використовуватись для занять зі скандинавської ходьби з ЛПВ, ВПО, людьми з ментальною інвалідністю, іншими вразливими категоріями осіб, що навчаються в наших проєктах.

Вдячність Марині Киряновій, яка відповідає в Інституті розвитку міста Полтава за реалізацію «Програми розвитку освіти дорослих на 2021-2025 роки», та запропонувала слухачам УТВ долучитися до участі в проєкті «Скандинавський ритм».

Особлива вдячність тренерам Надії Левошко та Ніні Лісовій за добросовісність і працелюбність, за ентузіазм та постійне натхнення.

Вдячність @Українській Федерації Скандинавської ходьби за провайдинг ідеі здорового довголіття.
Докладніше про заняття, цікаві відео на сторінці Надії Левошко

Вдячність #ЗСУ за можливість радіти кожному новому світанку.

БІЛЬШЕ НОВИН