Eng
94

5 грудня – Міжнародний день волонтера

Міжнародний день волонтера

Полтавський університет економіки і торгівлі щиросердечно вітає людей з широкою душею і відкритим серцем, сповненим добром і чуйністю, з Міжнародним днем волонтера!

Волонтери – найпотужніша частина громадянського суспільства України, що об’єднує нас у боротьбі за свободу та процвітання держави.

Волонтерський рух у Полтавському університеті економіки і торгівлі має давню історію.  Проте з початку повномасштабного вторгнення він значно посилився.  З 24 лютого 2022 року й донині  гуртожитки університету для тимчасового проживання прийняли більше 5 000 осіб. 25 лютого 2022 року в ПУЕТі створили волонтерський загін для надання необхідної допомоги  учасникам територіальної оборони Полтавської громади.

Волонтерський штаб ПУЕТ та Студентська рада спільноти здобувачів освіти виготовляють маскувальні сітки, захисні костюми і систематично організовують збір одягу, білизни, харчові продукти для військовослужбовців ЗСУ.

На базі ПУЕТ також реалізували гуманітарно-освітній проєкт «Допомога в реабілітації та налагодженні повноцінного життя ВПО в Україні». Його виконала ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини», що діє при університеті.

Всього за минулий рік, завдяки проведенню благодійних заходів, вдалося зібрати майже 150 000 грн  допомоги.

Полтавський університет економіки і торгівлі – яскравий приклад того, як завдяки навіть невеликим зусиллям кожного, можна зробити великі справи на благо України!

БІЛЬШЕ НОВИН