Eng

29

7 лютого всі небайдужі, залюблені у творчий та креативний світ конструювання роботів відзначають Всесвітній день робототехніки

7 лютого всі небайдужі, залюблені у творчий та креативний світ конструювання роботів відзначають Всесвітній день робототехніки. Нібито саме цього дня відомий письменник-фантаст і популяризатор науки Айзек Азімов сформулював три відомі закони робототехніки.

Знаменно те, що саме напередодні цього свята завершився перший семестр унікальної та першої в Україні магістратури з “Освітньої робототехніки” у Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТ

Я щиро вітаю моїх дорогих магістрантів із цим святом та завершенням напруженого, але вельми цікавого періоду, протягом якого ми з Вами торували шлях опанування технологіями освітньої робототехніки, креативного програмування, 3D графіки та моделювання, цифровізації освітнього процесу, лідерства, психології та багато іншого. Ви стали авторами своїх перших в магістратурі наукових публікацій.

Попереду на Вас чекає ще цікавіший семестр, практика, “днювання і ночування” в Лабораторії робототехніки нашого університету та багато сюрпризів. Ви стали на крок ближчими до втілення своєї та моєї мрії. Нашими спільними зусиллями та завдяки Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТ українська освіта збагатиться висококваліфікованими фахівцями з робототехніки та STEAM-технологій. Вам реформувати освіту України, впроваджувати у власних закладах новітні технології та методики.

Ще раз зі святом! І до зустрічі у другому семестрі.

P.S.: Для магістрантів денної форми навчання другий семестр уже розпочався. 

Звертаюся до освітян, які мріють утвердитися в новітніх освітніх технологіях та стати провісниками впровадження освітньої робототехніки. Вже весною цього року розпочнеться нова хвиля набору в магістратуру з “Освітньої робототехніки”. Не прогавте свій шанс та долучайтеся до дружньої та креативної родини у Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТ.

https://www.facebook.com/100000584073360/videos/659717335183423/

БІЛЬШЕ НОВИН