Eng

45

Адресна допомога дітям і матерям

Після публікації на сайті інформації про  центр  надання гуманітарної допомоги при ПУЕТ до департаменту маркетингу університету звернулися вимушені переселенці – матері та їх діти, які скористалися послугами пункту. Їх слова вдячності волонтерам та волонтерським організаціям, як правило, були закінченням тих історій, які пережили діти й матері, рятуючись від ракетних обстрілів та авіаударів окупантів. Вони переповнені болем – за рідну країну, сплюндровані міста й села, домівки. А ще – про героїчну смерть на очах у двох дітей їх батька, який власним тілом закрив їх від скинутої на гуманітарний конвой авіабомби. Про батьків, братів, синів, які відправивши своїх рідних з маленькими дітьми у безпечне місце, пішли зі зброєю в руках боронити рідну землю. І символічно: народження в Полтаві дівчинки, мама якої встигла на останніх днях вагітності виїхати із зони активних бойових дій.

Прозвучав із їх уст і певний докір  на нашу адресу: у матеріалі про пункт надання гуманітарної допомоги при ПУЕТ ми не згадали про «Всеукраїнський фонд допомоги та розвитку HELPGROUP», який допомагає дітям від 1 місяця  засобами гігієни, ліками, дитячим харчуванням.

Дійсно, фонд робить дуже потрібну сьогодні справу, підтримуючи дітей та їх батьків. І дуже приємно, що він не обходить своєю увагою і переселенців, які знайшли прихисток в ПУЕТ. Одна з останніх акцій, яку спільно з нами організував його представник на Полтавщині Давид Джалагонія – робота виїзного пункту з надання допомоги переселенцям біля гуртожитків університету.

Друкуємо фотозвіт про його роботу та висловлюємо вдячність за неї.

Все буде Україна!

БІЛЬШЕ НОВИН