Eng
104

«Академічна доброчесність» – рекомендації для викладачів

Виникають запитання про різні аспекти академічної доброчесності?  Не певні щодо термінології, визначень, практик?  Намагаєтесь вберегтись від плагіату чи інших, інколи випадкових та несвідомих порушень? Ми маємо  для вас хороші новини, де дізнатися відповіді. Завдяки проєкту  сприяння академічній доброчесності в Україні (Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project — SAIUP), що реалізується Американськими Радами з міжнародної освіти за сприяння Міністерства освіти і науки України та підтримки Посольства США в Україні, зміст яких полягає у орієнтації та навчанні студентів, викладачів та адміністраторів навчальних закладів України практичної цінності і важливості академічної доброчесності, наданні ресурсів і плану дій задля їхнього тісного залучення до зміцнення академічної доброчесності в освітньому середовищі.

Рекомендуємо до ознайомлення два інфобюлетня “Академічна доброчесність”:

№8  “Як підтримати чесність дистанційного навчання?” Цей номер направлений на допомогу викладачам та адміністраціям побудувати освітній процес злагоджено, не зважаючи на карантинні обмеження та неможливість аудиторного навчання. Окрему увагу присвячено типам завдань та оцінюванню, – як налагодити дистнаційний процес здобуття освіти.

https://saiup.org.ua/wp-content/uploads/2020/04/Integrity-bulletin-08.pdf

№9“Як поліпшити (не) дистанційне викладання”.У номері йдеться про те, як будувати освітній процес у межах карантинних обмежень, та як покращити методики викладання на навчання тим, хто працює/навчається в онлайн-освіті.

https://saiup.org.ua/novyny/yak-polipshyty-ne-dystantsijne-vykladannya-infobyuleten-9/

1787
БІЛЬШЕ НОВИН