Eng
59

Академічна мобільність Erasmus+ викладачів кафедри ТХВРГ

У період 6-10 травня 2024 року доцентки кафедри ТХВРГ ПУЕТ Аліна Гередчук та Юлія Наконечна в рамках програми академічної мобільності Erasmus+ staff mobility for training  відвідали провідний вищий навчальний заклад Литви Vilniaus kolegija (VIKO) (м. Вільнюс).

До Міжнародного тижня навчання персоналу «Applied RDI: Connect, Create, Change» долучилося 40 учасників з країн Європи, Азії, Африки та Південної Америки, які мали змогу обмінятися найкращими практиками з організації наукової роботи та проведення прикладних досліджень.

У рамках Staff Training Week відбулися змістовні лекції, практичні воркшопи, інтерактивні семінари, багато цікавих зустрічей і дискусій, у фокусі яких було прискорення прикладних досліджень і поглиблення міжнародної співпраці для розробки інновацій та більш ефективного регіонального впливу.

Програма охоплювала такі теми, як:

  • Дослідницькі компетенції та стратегії: Чому прикладні ВНЗ повинні займатися дослідженнями та які компетенції потрібні дослідникам.
  • Розвиток культури відкритої науки у вищих навчальних закладах.
  • Розробка дослідницької стратегії ЄС.
  • Horizon Europe: Вивчення можливостей обміну персоналом, навчання та досліджень.

Науковці представили свої найкращі дослідницькі кейси, здійснили візити до соціальних партнерів VIKO Teltonika та Cencora, а також познайомилися з історією Литви, визначними пам’ятками Вільнюса та насолодилися литовською культурою на Міжнародному вечорі з неперевершеним ансамблем народної пісні і танцю «Voruta».

Висловлюємо щиру вдячність спільноті VIKO та всім учасникам за створення платформи для обміну новими синергіями, що стимулює розвиток як науково-педагогічних працівників, так і міжнародного дослідницького середовища.