Eng
65

Академічна мобільність науково-педагогічних працівників ПУЕТ в рамках програми ERASMUS+ INTERNATIONAL WEEK 2024 в Литві (м. Утена)

15-19 квітня 2024 року доцент кафедри фінансів та банківської справи, к.е.н. Олена Гасій та доцент кафедри економічної кібернетики, бізнес-економіки та інформаційних систем, к.е.н. Жанна Кононенко в рамках програми ERASMUS+ INTERNATIONAL WEEK 2024 відвідали Utena College (м. Утена, Литва).

Серед учасників заходу були представники Литви, Латвії, Польщі, Азербайджану, Грузії, України та ін. Під час візиту до Литви відбулися зустрічі з деканами та викладачами медичного факультету й факультету бізнесу та технологій. Усі учасники представили свої заклади вищої освіти, взяли участь у 8 Міжнародній науково-практичній конференції «ASPECTS OF SUSTAINABLE DEVELOPMENT: THEORY AND PRACTICE», а також у воркшопі «Connecting bridges: R&D, higher education and society. Impact on regional development».

У рамках програми академічної мобільності Erasmus+ науково-педагогічні працівники успішно провели заплановані заняття, спрямовані на обмін досвідом у галузі викладання, отримали унікальну можливість розширити свої комунікативні навички, використовуючи фахову англійську мову. Крім того, учасники програми змогли покращити свої крос-культурні навички та розширили свої міжнародні зв’язки, що стане основою для майбутніх наукових співпраць та проєктів.

Захоплююча спільна прогулянка по визначним місцям Утени дозволила підвищити обізнаність про історичну спадщину міста, а зустріч з учасниками ансамблю танцю та пісні «Vieversa» Утянського будинку культури пізнати ще й культурні особливості регіону.

60
БІЛЬШЕ НОВИН