Eng
236

«Антикорупція і доброчесність» – тематична зустріч в ПУЕТ із заступником голови Полтавської ОВА Антоном Чубенком

Назва зустрічі не випадкова, адже саме такий навчальний курс є складовою просвітницького проєкту Офісу доброчесності НАЗК «Прозорі університети». Проведені у лютому цього року зустрічі адміністрації ПУЕТ та гарантів освітніх програм, викладачів та студентів з представницею Офісу доброчесності Ганною Ткаченко, переконали університетську спільноту в значному потенціалі курсу. Він реально може допомогти зробити заклад вищої освіти більш прозорим та імплементувати стратегії доброчесної поведінки у повсякденному житті.

Саме на цьому акцентував увагу учасників зустрічі і заступник голови Полтавської ОВА Антон Чубенко. Усім було цікаво також почути оцінку Антона Григоровича, фахового правознавця, доктора юридичних наук, антикорупційних заходів в Україні як на державному, так і на регіональному рівнях, їх відповідність принципам і стандартам Європейського Союзу. Відповідаючи на питання,  він зупинився і на важливих напрямках впровадження антикорупційних програм та принципів доброчесності, залучення до їх реалізації органів студентського самоврядування.

У зв’язку з цим досить актуально прозвучали короткі презентації, зроблені співробітниками й студентами університету: «Студентський омбудсмен: досвід діяльності ПУЕТ» (Вікторія Орел, студентський омбудсмен університету), «Роль студентів у питаннях антикорупції: досвід університету» (Сергій Репов, помічник уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції, магістр освітньої програми «Право»), «Вплив органів студентського самоврядування на якість вищої освіти та дотримання доброчесності в університеті» (Антон Філіпповський, голова студентської ради ПУЕТ), «Дисципліна «Запобігання легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом» (Павло Ясиновський, викладач кафедри правознавства), «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти (Academik IQ): досвід роботи у напрямку академічної доброчесності ПУЕТ» (Віта Сарапин, вчений секретар ПУЕТ, Уповноважена особа зі сприяння академічній доброчесності).

БІЛЬШЕ НОВИН