Eng
97

Будуй майбутнє разом із ПУЕТ!

16 березня 2024 року відбувся День відкритих дверей, метою якого була презентація спеціальностей та освітніх  програм, ознайомлення з особливостями реєстрації на НМТ та вступної кампанії 2024 року, міжнародними можливостями та перевагами  отримання вищої освіти в ПУЕТ.

День відкритих дверей – це традиційний захід, у межах якого вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання в університеті та зробити перший крок до здобуття вищої освіти в Полтавському університеті економіки і торгівлі. Особливо корисний він для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя.

 Привітав гостей ректор університету, професор Олексій Нестуля. Він звернув увагу майбутніх вступників на стратегічні переваги отримання освіти у ПУЕТ, практико-орієнтований підхід до формування майбутнього фахівця, можливості особистісного та професійного розвитку в університеті.

Враховуючи, що подія відбувалася на старті реєстрації вступників на Національний мультипредметний тест, учасникам заходу було корисно поспілкуватися з представниками Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, які взяли участь в онлайн форматі. Директор центру Олександр Сидоренко та методист Катерина Семеновська розповіли майбутнім вступникам алгоритм реєстрації на НМТ, процедуру проведення незалежних оцінювань, надали корисні поради для успішного проходження.

Проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Манжура презентував лідерські позиції ПУЕТ у всеукраїнських та світових рейтингах, міжнародні можливості для студентів, програми мотивації та лояльності університету.

Олена Горячова – відповідальний секретар приймальної комісії, наголосила на основних етапах та особливостях вступної кампанії 2024, запевнивши вступників у постійній підтримці на шляху успішного вступу до ПУЕТ.

Особливе захоплення учасників заходу викликав виступ представників студентського самоврядування – Антона Філіпповського та Діни Сичук, які представили діяльність Студентської ради ПУЕТ, розповіли про можливості самореалізації у вільний від навчання час, проєктну діяльність та поділилися власними емоціями від студентського життя в університеті.

Учасники Дня відкритих дверей мали можливість зустрітися з завідувачами кафедр, гарантами освітніх програм, викладачами, щоб дізнатися більше про особливості навчання на різних освітніх програмах, майбутню траєкторію свого професійного розвитку разом з ПУЕТ.

Майбутні вступники відчули себе справжніми студентами під час прогулянки сучасним кампусом університету відвідавши, перший в Україні, Освітній центр Повітряної робототехніки, лабораторію адитивних технологій, робототехніки, студентський простір, медіатеку, тренінгові центри, іншу освітню, спортивну інфраструктуру та студентські гуртожитки.  

«Суттєві переваги навчання в Полтавському університеті економіки і торгівлі очевидні. Освітні, наукові, міжнародні можливості та матеріально-технічна база університету створюють унікальне середовище для гармонійного всебічного розвитку кожного студента, майбутнього фахівця, професіонала», – стверджують майбутні вступники.

70
БІЛЬШЕ НОВИН