Eng

73

Чергова нарада Міністерства освіти і науки України з надання підтримки закладам фахової передвищої, вищої освіти відбулася 6 травня 2022 року

На обговорення були винесені питання щодо порядку переоформлення сертифікатів про акредитацію освітньо-професійних програм (ОПП) у сфері фахової передвищої освіти та порядку прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти у 2022 році.

Марина КІОСОВА (Державна служба якості освіти) надала детальні інструкції про порядок переоформлення сертифікатів ОПП ФПВО згідно з «Порядком оформлення, переоформлення, видачі, зберігання та обліку сертифікатів про акредитацію освітньо-професійної програми у сфері фахової передвищої освіти (їх дублікатів)» (Наказ МОН України від 02.07.2021 р. №762 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1395-21#Text).

Олег ШАРОВ (Міністерство освіти і науки України) надав вичерпні відповіді на питання щодо особливостей організації вступної кампанії до закладів фахової передвищої освіти 2022 року в умовах воєнного часу, наголосив на принципах організації та процедурах вступу на БЗСО та ПЗСО/КР, окреслив часові межі підготовчого етапу вступної кампанії.

БІЛЬШЕ НОВИН