Eng

22

Чергова зустріч студентів ПУЕТу з зовнішнім стейкхолдером

23 березня 2022 року професором кафедри фінансів та банківської справи, д.е.н. Педченко Наталією Сергіївною в рамках навчальної дисципліни «Проектний аналіз» було проведено практичне заняття із залученням роботодавця. Цього разу запрошеним гостем став випускник нашого Університету – Литовченко Андріан Павлович, директор Полтавського автоагрегатного заводу, у підпорядкуванні якого знаходиться 470 працівників.

Цікавою, як для науково-педагогічних працівників так і для здобувачів вищої освіти, зустріч стала одразу, адже викладені особливості побудови бізнес-плану були прикріплені особистим досвідом гостя.

Різновекторність життєвого простору Андріана, який є постійним учасником багатьох бігових змагань, громадським діячем і волонтером, спонукала здобувачів вищої освіти замислитись над гармонізацією особистого та професійного зростання.

Андріан Павлович окремо сконцентрував увагу на векторах розвитку України після нашої Перемоги та затребуваності професії фінансиста у відродженні національної економіки.

Дякуємо за співпрацю! Все буде Україна!

БІЛЬШЕ НОВИН