Eng

24

Червоний Хрест – переселенцям у ПУЕТ

Від початку широкомасштабної збройної агресії рф проти України ПУЕТ подав руку допомоги вимушеним переселенцям з Луганської, Донецької, Сумської, Харківської областей. З 25 лютого ми почали їх поселення у гуртожитках на місцях, звільнених іноземними студентами. Одночасно облаштовували додаткові спальні місця. Часто – позичаючи матраци та ковдри й  простирадла в українських студентів, які тимчасово виїхали з гуртожитків. Відтак, сьогодні піклуємося вже про 400 переселенців. Забезпечуємо їх не лише належними умовами проживання, а й гарячими обідами.

Хто хоча б трохи був дотичним до вирішення цих завдань, добре розуміє усю їх складність. Тому хочемо подякувати усім, хто підтримав нас.

Особлива подяка Полтавській обласній організації Товариства Червоного Хреста України на чолі з Іриною Плюсніною. Сама Ірина Аркадіївна неодноразово брала участь в організації та проведенні занять з надання первинної домедичної допомоги не лише для викладачів та студентів університету, слухачів Університету третього віку, а й переселенців, які проживають у ПУЕТ. Тож добре відчула їх потреби.

Тому допомога Червоного Хреста була своєчасною й конкретною: матраци, ковдри, подушки, пледи, спальники, засоби гігієни, харчові продукти –  все це адресно було передано для поліпшення умов перебування переселенців у ПУЕТ. Чи не найбільше раділи діти та їх батьки. Адже, окрім усього, вони отримали ще й підгузки для малечі, дитяче харчування, цукерки та смаколики.

70
БІЛЬШЕ НОВИН