Eng
11

Четвертий навчальний семінар за проектом «Зрозумій нас»

04.04.2024 відбувся четвертий навчальний семінар за проектом «Зрозумій нас», що втілює команда «ФІКУС». Тема семінару – «Інструменти ефективної комунікації з людьми з ментальною інвалідністю».

Захід пройшов у приміщенні Полтавського державного аграрного університету.

Учасники отримали нові знання та навички, спрямовані на розбудову суспільства рівних можливостей та створення комфортного простору для всіх громадян та розглянули аспекти ментальної інвалідності, провели інтерактивні вправи та кейси для практичного засвоєння інструментів ефективної комунікації. Окрім цього, учасники отримали цінні поради від експертки Гнітій Надії у сфері інклюзивної освіти.

Дякуємо всім, хто долучився до заходу! Наша місія – створювати тепле, розумне та поважне ставлення одне до одного. З нетерпінням чекаємо на наступному заході та співпрацю у майбутньому!

___

Проєкт  «Зрозумій нас» створений в межах програми UPSHIFT, яку в Полтавській області реалізує ГО «НоваПолтава» за підтримки ЮНІСЕФ та Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW

64
БІЛЬШЕ НОВИН