Eng
48

ЧЛЕНИ ПРОФКОМА ПРОАНАЛІЗУВАЛИ ВИКОНАННЯ КОМПЛЕКСНИХ ЗАХОДІ

На черговому засіданні члени профкому ПУЕТ проаналізували виконання Комплексних заходів щодо встановлення нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці та виробничого середовища, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійного захворювання, аваріям і пожежам за 2023 рік і затверджені Комплексні заходи на 2024 р.

Л. Діденко повідомила, що Комплексні заходи за 2023 рік перевищено більш ніж 500 тис. грн, що дало змогу провести: комплекс заходів з обладнання пунктів незламності й укриття; реконструкцію і впровадження автоматизованої пожежної сигналізації і оповіщення на третьому поверсі навчального корпусу; модернізацію та ремонт ліфтового обладнання в усіх гуртожитках; переобладнання опалювальної системи пристроїв кондиціювання повітря тощо.

Комплексні заходи щодо встановлення нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці та виробничо­го середовища, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійного захво­рювання, аваріям і пожежам на 2024 рік складено з дотриманням вимог колективного договору та ст. 19 Закону України «Про охорону праці» і становлять 0,5 % від фонду заробітної плати за минулий рік.

БІЛЬШЕ НОВИН