Eng
45

Цікаве та змістовне навчання впродовж життя

4 грудня 2021 року, на початку календарної зими, Університет третього віку радо відчинив двері своїм слухачам. Незважаючи на погоду за вікном, в аудиторіях університету було тепло, затишно й цікаво. Адже слухачі поважного віку прийшли за новими знаннями, спілкуванням та позитивними емоціями.

П’ятнадцять груп слухачів, які навчаються за різними напрямами навчання, розпочали заняття на загальній кураторській годині, перегляду документального фільму «Сад Богів». На заняття був запрошений один із авторів фільму Артур Ароян, який презентував фільм на початку та відповів на запитання слухачів після перегляду фільму. А питань було багато, так як фільм присвячений українському художнику, майстру живопису та графіки, представнику символізму й модерну, творцю поштових марок, неординарному художнику Івану Мясоєдову, який деякий час проживав і творив у Полтаві.

«Ми, наче в музеї побували, наче дійсно занурились в ту епоху», – чулося від слухачів після закінчення кураторської години.

Отримавши позитивний заряд, слухачі попрямували на заняття з дисциплін першого та другого блоку, які теж були не менш цікавими й пізнавальними.

БІЛЬШЕ НОВИН